کد خبر: 232079 A

مرزداران هنگ مرزی سراوان در یک عملیات مشترک با عوامل سپاه پاسداران، مانع از ورود مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به داخل کشور شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف و ضبط بیش از یک تن انواع مواد مخدر در حوزه هنگ مرزی سراوان خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار رهام‌بخش‌ حبیبی گفت: مرزداران هنگ مرزی سراوان در یک عملیات مشترک با عوامل سپاه پاسداران، مانع از ورود مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به داخل کشور شدند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح پس از اخطار ایست به خودرو حامل مواد مخدر در بدو ورود به کشور، اقدام به تیر اندازی به سمت قاچاقچیان مسلح کردند و سوداگران مرگ که پس از ساعاتی درگیری توان مقابله با نیروهای مرزبانی را نداشتند با توجه به تاریکی شب و عوارض طبیعی زمین و نزدیکی به نقطه صفر مرزی، با برجای گذاشتن خودرو و محوله مواد مخدر، به عمق خاک کشور پاکستان متواری شدند.

حبیبی ضمن تشکر از همکاری مؤثر عوامل سپاه پاسداران، گفت: در پاکسازی منطقه مقدار ۹۷۶ کیلو گرم تریاک، ۴۵ کیلو و ۶۰۰ گرم هروئین و ۲ کیلو گرم حشیش و یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد مرزبانی استان، مرزهای سیستان و بلوچستان را برای متجاوزان، قاچاقچیان و معاندین نظام ناامن خواند و در خاتمه ضمن تقدیر از همکاری خوب مرزنشینان و همچنین از هوشیاری و اقتدار مرزداران که بدون چشم‌پوشی، با اعمال خلاف قانون متجاوزان و قاچاقچیان، قاطعانه برخورد می‌نمایند، تشکر کرد.

پاکستان خاک خودرو زمین سپاه پاسداران سیستان و بلوچستان عملیات مشترک کشف و ضبط مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر