کد خبر: 234849 A

یک دستگاه سواری پراید بعد از برخورد با حفاظ پل واژگون شده و دچار آتش سوزی می‌شود که در این سانحه، راننده خودروی پراید به همراه ۴ سرنشین که همگی خانم بودند، زنده در آتش می‌سوزند.

در پی واژگونی یک دستگاه سواری پراید در محور بجنورد به شیروان استان خراسان شمالی، پنج نفر کشته شدند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا حسین‌زاده رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی صبح امروز در این رابطه افزود: روز گذشته به دنبال واژگونی یک دستگاه سواری پراید در ۲۵ کیلومتری محور بجنورد به شیروان، بلافاصله نیروهای امدادی و پلیس راه بجنورد در محل حادثه حاضر شدند.

وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه سواری پراید بعد از برخورد با حفاظ پل واژگون شده و دچار آتش سوزی می‌شود که در این سانحه، راننده خودروی پراید به همراه ۴ سرنشین که همگی خانم بودند، زنده در آتش می‌سوزند.

رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی بیان داشت: کار‌شناسان پلیس راه علت این حادثه را بی‌احتیاطی از جانب راننده خودروی پراید به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.

این گزارش حاکیست، سرنشینان این خودرو از ساکنان استان‌های شمالی کشور بوده که به مناسبت رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) عازم مشهد مقدس بودند.

آتش سوزی امام رضا پلیس راه خراسان شمالی خستگی و خواب آلودگی خودرو رئیس پلیس راه استان مشهد مقدس وسیله نقلیه پراید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر