کد خبر: 253779 A

هم‌اکنون در اکثر محورهای استان‌های اصفهان، کردستان و سمنان بارش برف جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهو ناجا از بارش باران یا برف در محورهای مواصلاتی نیمی از استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهو ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: هم‌اکنون در اکثر محورهای استان‌های اصفهان، کردستان و سمنان بارش برف جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهو ناجا تصریح کرد: در محورهای دماوند، فیروزکوه و هراز در تهران شرق، محورهای پیرانشهر و سردشت در آذربایجان غربی، محور کرج چالوس در استان البرز و همچنین در محور زنجان قزوین در استان زنجان نیز بارش برف اعلام شده است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: در محور خرم‌بید در استان فارس، گردنه آوج در استان قزوین و محور هراز و کندوان در استان مازندران نیز برف می‌بارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهو ناجا به بارش باران در استان‌های قم، کرمان، کهکیلویه و بویراحمد و کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در محورهای مواصلاتی گیلان، مازندران، خوزستان، البرز، فارس و قزوین نیز بارش باران جریان دارد.

رحمانی تصریح کرد: در محور شریف‌آباد در تهران شرق، محور هراز مروست در استان یزد و محور فردوس بجستان در خراسان رضوی نیز بارش باران گزارش شده است.

وی به انسداد یک محور در استان مازندران پرداخت و خاطرنشان کرد: به علت رانش زمین در محور رامسر، فرعی جواهرده این محور مسدود شده است.

استان فارس استان مازندران استان های کشور اصفهان بارش برف خراسان رضوی دماوند راهنمایی و رانندگی قم محور کرج چالوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر