کد خبر: 253781 A

برابر آخرین اخبار دریافتی بارش برف در مسیرهای پیرانشهر و سردشت در استان آذربایجان غربی، دامن - الیگودرز، گردنه قروقچی و گلپایگان در استان اصفهان، گردنه آوج و الموت در استان قزوین ادامه دارد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در ۱۹ استان کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اخبار دریافتی بارش برف در مسیرهای پیرانشهر و سردشت در استان آذربایجان غربی، دامن - الیگودرز، گردنه قروقچی و گلپایگان در استان اصفهان، گردنه آوج و الموت در استان قزوین ادامه دارد.

همچنین وضعیت جوی در استان البرز در محور کرج - چالوس، در استان سمنان در محورهای شهمیرزاد به کیاسر، سمنان به فیروزکوه و سمنان به دامغان و در استان فارس در محور خرم بید در گردنه کولی کش بارش برف گزارش شده است.

علاوه بر این موارد بارش برف در معابر استان‌های کردستان، مازندران در محور هراز محدوده امام‌زاده هاشم و لاریجان ولی آباد و در استان همدان در گردنه آوج ادامه دارد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی و تصاویر دوربین‌های مستقر در راه‌ها و جاده‌های کشور، بارش باران در استانهای قزوین، البرز، خراسان جنوبی، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، گیلان، مازندران، یزد در محور هرات - مروست و خوزستان بارش باران گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

آذربایجان غربی استان اصفهان استان البرز استان فارس استان قزوین استان کشور اصفهان بارش باران بارش برف یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر