کد خبر: 205194 A

صبح امروز در تهران رخ داد:

حوالی ساعت ۹ صبح امروز یک کارگر چاه‌کن تبعه افغانستان به اتفاق تعدادی از همکاران خود با چرخ دستی چاه مشغول خالی کردن نخاله‌های حفاری از درون یک حقله چاه متعلق به شرکت متروی تهران بود که ناگهان به درون چاه سقوط کرد.

صبح امروز هنگامی هوای تهران کم کم به سوی گرم شدن می‌رفت کسانی که سواره و پیاده برای شروع یک روز کاری دیگر از «میدان انقلاب» گذر می‌کردند نظاره‌گر فعالیت آتشنشانان و امدادگرانی بودند که در فاصله میان ورودی شرقی این میدان تا ایستگاه اتوبوس‌های تندرو می‌خواستند کارگری را که حین انجام کار به درون یک حقله چاه سقوط کرده بود بیرون بیاورند.

خبرنگار ایلنا که در صحنه حادثه حضور داشت گزارش داد حوالی ساعت ۹ صبح امروز یک کارگر چاه‌کن تبعه افغانستان به اتفاق تعدادی از همکاران خود با چرخ دستی چاه مشغول خالی کردن نخاله‌های حفاری از درون یک حقله چاه متعلق به شرکت متروی تهران بود که ناگهان به درون چاه سقوط کرد.

به دنبال این حادثه گروهی از ماموران آتشنشانی، اورژانس و نیروی انتظامی برای نجات کارگر مصدوم در محل حادثه حاضر شدند.

بنا بر این گزارش، عملیات در نهایت حوالی ساعت ۱۰ صبح با خارج کردن کارگر مصدوم از ورودی غربی ایستگاه مترو و انتقال وی به بیمارستان خاتمه یافت.

یکی از ماموران آتشنشانی حاضر در محل حادثه در توضیح این حادثه به مردم حاضر در محل حادثه گفت: یکی از کارگران مترو هنگام کار به درون چاهی با عمق ۱۰ متر سقوط کرده بود که خوشبختانه توسط گروه امداد و نجات به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس این گزارش، پس از اتمام این عملیات، ورودی حلقه چاه محل حادثه توسط کارگران شهرداری با یک صفحه فلزی مسدود شد.

حوادث کار حوادث کارگران مقنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر