کد خبر: 253286 A

«حال محمد صفری تنها مصدوم حادثه که هم اکنون در بیمارستان الزهرا اصفهان بستری است وخیم گزارش شده است.»

در پی حادثهٔ سقوط آسانسور حمل بار در یک مجتمع در حال ساخت در اصفهان، که به کشته و مجروح شدن ۹ نفر انجامید، روابط عمومی پزشکی قانونی اسامی کشته شدگان این حادثه را اعلام کرد.

بر اساس اطلاعاتی که توسط روابط عمومی پزشکی قانونی کشور در اختیار ایلنا قرار گرفته است، «اسماعیل بیگی»، «اکبر دیانی»، «محمود افشاری»، «غلامرضا عطایی»، «حسین مرادی»، «محمود چهرآزی»، «قدرت الله نجاتی» و «اسماعیل بختیار» ۸ کشته شدهٔ حادثهٔ سقوط آسانسور حمل بار در اصفهان هستند.

همچنین حال «شهریار جناب» تنها مصدوم حادثه که هم اکنون در بیمارستان الزهرا اصفهان بستری است وخیم گزارش شده است و وی هم اکنون در بخش احیاء اورژانس مرکز درمانی الزهرا در بیهوشی به سر می‌برد.

یکی از اعضای کادر درمانی محمد صفری به خبرنگار ایلنا گفت: حال این کارگر مصدوم مساعد نیست و از روز گذشته که به این واحد درمانی منتقل شده در بیهوشی کامل به سر می‌برد و دچار شکستگی‌های متعددی در نواحی سر و سایر نقاط بدن شده است.

به گزارش ایلنا، در پی حادثهٔ سقوط آسانسور حمل بار در یک مجتمع مسکونی در حال ساخت از ارتفاع ۳۰ متری در بلوار کشاورز اصفهان، ۸ کارگر ایرانی بین سنین ۳۰ تا ۴۰ ساله، در دم جان باختند و یک کارگر ۳۰ ساله نیز به شدت مصدوم شد.

کشته شدن 8 کارگر ساختمانی در اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر