کد خبر: 386445 A

با حضور وزیر کشور؛

ایلنا: پنجمین استاندار خراسان جنوبی، امروز با حضور وزیر کشور در بیرجند معرفی شد

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم که مسئولان استانی نیز حضور داشتند، سید علی اکبر پرویزی به عنوان پنجمین استاندار خراسان جنوبی معرفی و از خدمات وجه الله خدمتگزار، استاندار سابق قدردانی شد.

استاندار و معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی، و شهردار و فرماندار اسفراین از سوابق کاری سید علی اکبر پرویزی است.

وزیر کشوردر این مراسم گفت: قبل از انقلاب ما وارث یک کشور مصیبت زده، بی‌اختیار و وابسته اقتصادی و سیاسی بودیم و پس از انقلاب مردم به رهبری امام (ره) این کشور را تحویل گرفتند تا ارزش‌های دینی، انقلابی، توازن و رشد و پیشرفت را برای ایران به ارمغان آورند.

رحمانی فضلی با اشاره به مشکلاتی که دشمنان در طول تاریخ برای انقلاب اسلامی ایجاد کردند افزود: فرصتی را نگذاشتند که روی پای خود بایستیم و با اراده وقت را صرف عمران و پیشرفت کنیم، اما با همه این‌ها میزان پیشرفت و توسعه کشور در سالهای پس از انقلاب قابل مقایسه با گذشته نیست.

وی به فشار‌ها و تهدیدات دشمن پیش از سال ۹۲ اشاره کرد و گفت: اروپایی‌ها پیش از این چون ایران کشوری منزوی بود، میز مذاکره را ترک کردند و نیازی به مذاکره نمی‌دیدند اما با انتخابات ۹۲ و حضور گسترده مردم و رأی به دولت اعتدال، شرایط ما را پذیرفتند و به مذاکره برگشتند.

وزیر کشور اثبات حقوق مسلم هسته‌ای و افزایش سرمایه گذاری و تعاملات بین المللی را از نتایج مذاکرات دانست و افزود: اما همه این‌ها به معنی اعتماد به آمریکا نیست بلکه باید تلاش و مقاومت، حمایت از دولت و اطاعت از رهبر انقلاب اسلامی را بیشتر کنیم.

اقتصادی و سیاسی انتخابات خراسان جنوبی معاون وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر