کد خبر: 399680 A

معاون بهزیستی خراسان‌جنوبی خبر داد:

ایلنا: معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان‌جنوبی از رونمایی شناسنامه اجتماعی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بهزیستی استان خراسان جنوبی، علیرضا موهبتی با اعلام اینکه حسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران سفری را به بیرجند خواهد داشت گفت: در این سفر اقدمات و اتفاقات خوبی در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مددکاری در استان رقم خواهد خورد.

وی، تاریخ حضور «موسوی چلک» در بیرجند را 23 مردادماه برشمرد و افزود: در این روز کارگروه اجتماعی استان تشکیل و با حضور رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیران دستگاه‌های عضو کارگروه شناسنامه اجتماعی استان رونمایی می‌شود.

معاون اموراجتماعی بهزیستی استان، شناسنامه اجتماعی استان را برگرفته از اطلاعات 13 دستگاه فعال در حوزه آسیب‌های اجتماعی استان خراسان‌جنوبی عنوان کرد.

موهبتی، انعقاد تفاهم‌نامه بین چهار خط فوریتی استان را از دیگر برنامه‌های این کارگروه دانست و گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه بین مرکز فوریت‌های اجتماعی 123، آتش‌نشانی 125، پلیس 110و اورژانس 115 همگرایی بیشتری در ارائه خدمات حوزه آسیب‌های اجتماعی صورت خواهد گرفت.

وی یادآور شد: با حضور رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، دوره آموزشی فرآیندهای نوین مددکاری نیز برای همه مددکاران بخش دولتی وغیردولتی دستگاه‌های بهزیستی، کمیته امداد، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان زندان‌ها، مأموران انتظامی و دادگستری نیز در همین روز برگزار خواهد شد.

بهزیستی کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر