کد خبر: 111881 A

مدیرعامل تیم فوتبال ابومسلم مشهد در گفتگو با ایلنا:

با توجه به وضع فعلی و رایزنی‌های انجام‌شده، آقای صالحی‌امیری تصمیم گرفتند چهارمین بازی تیم ابومسلم در لیگ را به تعویق بیاندازند.

ایلنا: مدیرعامل تیم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: رأی قطعی درباره تیم فوتبال ابومسلم در نشست یکشنبه آینده با حضور نمایندگان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و مجلس شورای اسلامی صادر می‌شود.

احسان سحرخیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مشهد اظهار کرد: امروز چهارشنبه جلسه‌ای با حضور سرپرست وزارت ورزش و جمعی از نمایندگان و اعضای هیأت‌رئیسه مجلس برگزار و مقرر شد یکشنبه هفته آینده نشستی پیرامون مسائل پیش‌آمده برای تیم فوتبال ابومسلم صورت بگیرد.

وی افزود: در این نشست آقایان کفاشیان به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، سجادی به‌عنوان نماینده وزارت ورزش، هاشمی‌جواهری به‌عنوان متولی ورزش خراسان رضوی و پژمان‌فر به‌عنوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می‌یابند.

مدیرعامل ابومسلم تأکید کرد: در نشست مذکور قطعا سرنوشت تیم فوتبال ابومسلم در لیگ یک مشخص می‌شود و هیچ انقلتی به آن وارد نیست.

سحرخیز با بیان اینکه براساس نظر سرپرست وزارت ورزش، بازی هفته چهارم ابومسلم در لیگ یک نیز لغو شده است، گفت: با توجه به وضع فعلی و رایزنی‌های انجام‌شده، آقای صالحی‌امیری تصمیم گرفتند چهارمین بازی تیم ابومسلم در لیگ را به تعویق بیاندازند.

وی اظهار کرد: در همین حال جمعی از نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از آقای صالحی امیری، سرپرست وزارت ورزش خواسته‌اند تا شرایط ورزش استان به نحوی رقم بخورد که استفاده از نیروهای بومی در اولویت امور قرار گیرد.

بازی خراسان رضوی رئیس فدراسیون فدراسیون فوتبال فوتبال مجلس شورای اسلامی مشهد وزارت ورزش چهارمین ابومسلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر