کد خبر: 124091 A

علی عطاری با ابلاغ مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان به عنوان رئیس هات کوهنوردی شهرستان قوچان منصوب شد.

علی عطاری با ابلاغ مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان به عنوان رئیس هات کوهنوردی شهرستان قوچان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، علی عطاری با ابلاغ مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان به عنوان رئیس هات کوهنوردی شهرستان قوچان منصوب شد.

در جلسه‌ای که به همین منظور وبا حضور حمید رضا برومند رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان، محمد بیابانی مدیر تعاون روستایی قوچان، علی عطاری مدیر جمعیت هلال احمر، فاطمه یا حسینی‌پور نایب رئیس هیات کوهنوردی و علی شجاع سادات دبیر هیات کوهنوردی قوچان برگزار شد ضمن تشکر از زحمات آقای بیابانی رئیس سابق هیات کوهنوردی، آقای عای عطاری به عنوان رئیس جدید هیات کوهنوردی منصوب شد.

در این جلسه حمید رضا برومند با تشکر از زحمات آقای بیابانی که به عنوان یکی از هیات‌های بر‌تر استانی شناخته شدندگفت: از رئیس جدید می‌خواهیم تا پروژه نیمه تمام دیواره سنگ نوردی هیات قوچان و رونق هر چه بیشتر کلاس‌های آموزشی سرلوحه کار قرار گیرد.

همچنین در ادامه جلسه علی عطاری مدیر جمعیت هلال احمر قوچان با اشاره به اشتراکات بین ماموریت‌های امدادی جمعیت هلال احمر همچون نجات در ارتفاع، نجات در کوهستان، نجات در برف و یخ و موارد دیگر که بسیار نزدیک به فعالیت‌های هیات کوهنوردی گفت: بطور کلی می‌توانیم با تجمیع توان هلال احمر و هیات کوهنوردی در هر دو زمینه به پیشرفت‌های بسیار خوبی در اهداف و برنامه‌های جاری رسید.

در پایان با تشکر از زحمات محمد بیابانی رئیس سابق هیات کوهنوردی علی عطاری به عنوان رئیس هیات کوهنوردی قوچان منصوب شد.

اداره ورزش و جوانان جمعیت هلال احمر کلاس های آموزشی کوهستان هلال احمر شهرستان منصوب هیات قوچان کوهنوردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر