کد خبر: 124101 A

قامتی در اجتماع حماسی بسیجیان قوچان:

اجتماع حماسی بسیجیان شهرستان قوچان همزمان با سراسر کشور در مصلای بزرگ شهرستان قوچان برگزار شد.

اجتماع حماسی بسیجیان شهرستان قوچان همزمان با سراسر کشور در مصلای بزرگ شهرستان قوچان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، فرماندار شهرستان قوچان در این آیین گفت: تفکر بسیج، تفکر اسلام ناب محمدی است که بر مبنای ولایت استوار است.
علیرضا قامتی در جمع بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج گفت: امروز بسیج یک فرد نیست بلکه یک تفکر و اندیشه است و امروز تفکر ولایت‌پذیری بسیجیان در جهان اسلام منتشر شده و جهان استکبار را به زانو درآورده است.
وی افزود: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان دفاع مقدس است، دورانی که رزمندگان ما در عملیات‌های مختلف، ایثار و از خودگذشتگی خود را به نمایش گذاشتند.
قامتی، بسیجیان را پیشگامان جنگ نرم دانست و افزود: تجمع بزرگ امروز، پیام آمادگی، اتحاد و همبستگی بسیجیان برای مقابله با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی و جنگ اقتصادی برای ایجاد حماسه اقتصادی است.
فرماندار شهرستان قوچان ادامه داد: امروز امنیت، اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی، مرهون خون بسیجیانی است که بدون هیچ چشمداشتی رفتند تا امروز ما و انقلاب بمانیم.
قامتی با اشاره به نشست اخیر در ژنو و ابراز خرسندی از این مذاکرات تصریح کرد: این نخستین قدم برای رسیدن به هدف اصلی است که مهم‌ترین آن به رسمیت شناختن برنامه غنی‌سازی ایران است که حاصل کار و دیپلماسی بسیجی وار دولت تدبیر و امید است.
وی خاطرنشان کرد: امروز هیچ پیشرفتی در زمینه‌های اقتصادی و عمران در کشور و شهرستان بوجود نخواهد آمد مگر در سایه وحدت، اعتدال، تدبیر و امید.
قامتی، ولایت پذیری، تدبیر، اعتدال، امید‌خواهی، تفرقه ستیزی، وحدت خواهی و آگاهی را از ویژگی‌های مورد انتظار از بسیجیان برشمرد.

ایران بسیج جنگ جهان اسلام حماسه اقتصادی دفاع مقدس دولت فرماندار شهرستان نظام جمهوری اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر