کد خبر: 131240 A

مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد واحد قوچان:

پژوهش، موتور محرکه و مبنای پیشرفت و توسعه کشورها و تضمینی برای استمرار توسعه است.

مدیر دفتر ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی قوچان گفت: پژوهش، موتور محرکه و مبنای پیشرفت و توسعه کشور‌ها و تضمینی برای استمرار توسعه است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان حکیم زمانی اظهار کرد: توسعه علمی، صنعتی و فرهنگی هر کشور بدون پرداختن به امر پژوهش با موفقیت چندانی همراه نخواهد بود و در واقع پژوهش موتور محرک پیشرفت و توسعه کشور‌ها محسوب می‌شود.

مدیر دفتر ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی قوچان افزود: توسعه کشور‌ها بدون در نظر گرفتن پژوهش، توسعه همه جانبه و چند بعدی نبوده و یقینا این پیشرفت‌ها نیز پایدار نخواهد ماند، به عبارتی پژوهش مبنای توسعه است و تضمینی برای استمرار توسعه به شمار می‌آید.

زمانی با اشاره به اهمیت کابردی کردن پژوهش‌ها افزود: کاربردی کردن نتایج پژوهش‌های انجام شده، منجر به بهبود راهکار‌ها و و روش‌های معمول در صنعت و جامعه می‌شود.

وی تصریح کرد: پژوهش در دنیای امروز، بسیار جدی و ضروری بوده، زیرا پژوهش منجر به تولید علم شده است.

مدیر دفتر ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد قوچان تاکید کرد: پژوهش‌ها زمانی آرامش و رفاه را برای جامعه به ارمغان می‌آورند که کاربردی شده و ضمن تبدیل شدن به فناوری، منجر به تولید ثروت شود.

زمانی با مثبت ارزیابی کردن رویکرد پژوهشی جامعه اظهار امیدواری کرد: با اهتمام و مساعدت دولت تدیبر و امید، می‌توان زود‌تر از زمان پیش بینی شده به اهداف سند چشم انداز توسعه کشور در افق ۱۴۰۴ دست یافت.

توسعه علمی ثروت جامعه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی دولت روابط عمومی سند چشم انداز صنعت فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر