کد خبر: 131248 A

در دانشگاه آزاد قوچان برگزار شد؛

با حضور محققان و پژوهشگران، اولین سمینار تخصصی " جایگاه فناوری های شبکه و سیستم های سیکو " در دانشگاه آزاد قوچان برگزار شد.

با حضور محققان و پژوهشگران، اولین سمینار تخصصی «جایگاه فناوری‌های شبکه و سیستم‌های سیکو» در دانشگاه آزاد قوچان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان، محمد حسین یغمائی؛ عضو هئیت علمی دانشگاه فردوسی مشهد و سخنران علمی این سمینار، با اشاره به اهمیت پژوهش و گسترش فناورهای شبکه در جهان اظهار داشت: فناورهای جدید از جمله فناورهای شبکه در دنیا روز به روز در حال گسترش بوده و با سرعت بسیار زیاد توسعه می‌باید و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد همگرای در دنیا خواهیم بود و فناوری NGN با توجه به امکانات بسیار زیادی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با اشاره به عدم ساماندهی و آموزش رسمی فناورهای شبکه افزود: با توجه به برخی مشکلات، فقط برخی از شرکت‌های خصوصی داخلی و بدون نظارت و کنترل نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی، اقدام به آموزش و صدور گواهی می‌کنند که امیدواریم این روند در آینده تغییر کند و آموزش و پژوهش‌های مورد نیاز کشور بصورت رسمی گسترش یاید.

وی تصریح کرد: دانشجویان نباید به مدارک دانشگاهی اکتفا نمایند و می‌بایست با افزایش مهارت‌های خود در مسیر پژوهش‌های کابردی گام بردارند.

وی تاکید کرد: آشنایی و فراگیری فناورهای جدید، دوره‌های سیسکو و فناورهای شبکه بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد شکوفایی و گسترش فناورهای جدید در کشورمان باشیم.

جهان دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی روابط عمومی سیسکو فناوری مشکلات مشهد شبکه سمینار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر