کد خبر: 201826 A

فرمانده ناجا در مشهد:

سال گذشته افزایش کشف مواد مخدر داشتیم و امیدواریم با همکاری دستگاه قضا به این روند نزولی ادامه دهیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه تروریست‌ها مرتب در حال تلاش برای ورود مواد مخدر به کشور هستند، گفت: خوشبختانه کنترل ما در حال بهبود است و در منطقه سراوان سرعت خوبی داشته‌ایم. البته تا وسایل انسداد مرز را ایجاد کنیم، ممکن است کمی این روند طولانی شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، سردار اسماعیل مقدم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برای بخش بازرسان نامحسوس باید یک طرح جدید در نظر بگیریم، گفت: قرارگاه سرقت نیز راه‌اندازی شده است. خوشبختانه با همکاری بسیج و تمامی نهاد‌ها و همکاری دستگاه قضا، شاهد توقف رشد جرایم بودیم و امسال رشد جرایم نداشتیم و امیدواریم با کاهش جرایم روبه‌رو شویم.

وی اظهار داشت: سال گذشته افزایش کشف مواد مخدر داشتیم و امیدواریم با همکاری دستگاه قضا به این روند نزولی ادامه دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی، همچنین در صبحگاه نیروهای انتظامی خراسان رضوی نیز گفت: خراسان رضوی و از جمله شهر مشهد، علیرغم موقعیت خاص خود در زمینه‌های معنوی، اجتماعی، فرهنگی و غیره با مشکلاتی متعددی دست به گریبان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مرزهای طولانی با افعانستان بعنوان بزرگ‌ترین تولید کننده مواد مخدر، مهاجرت‌های غیر قانونی و بی‌رویه از افغانستان و حاشیه نشینی در حال رشد دست به گریبان است.

وی به موقعیت مشهد مقدس به لحاظ سفر سالانه حدود ۳۰ میلیون نفر زائر اشاره کرد و گفت: خراسان رضوی به عنوان زائر پذیر‌ترین شهر در کشورهای اسلامی نیازمند توجه بیشتر در روند خدمت رسانی در بخشهای مختلف است.

سردار احمدی مقدم افزود: رشد امکانات در بخش‌های گوناگون در مشهد، نسبت به رشد نیازهای آن با تاخیر صورت می‌گیرد و باید مسوولان و دست اندرکاران ذیربط توجه بیشتری نسبت به این مساله داشته باشند.

فرمانده انتظامی کشور گفت: ما هم به نوبه خود با اصلاح آرایش انتظامی و تقویت یگان‌های خود در زمینه‌های ترافیکی، ارایه خدمات به زائران و مسافران، مبارزه با مواد مخدر و غیره تلاش می‌کنیم در ارایه خدمات مناسبت به زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) بیش از پیش نقش آفرین باشیم.

بسیج حاشیه نشینی حرم مطهر امام رضا رشد زائران و مسافران فرمانده نیروی انتظامی کشورهای اسلامی مبارزه با مواد مخدر مشهد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر