کد خبر: 203749 A

آیت الله هاشمی رفسنجانی در مشهد:

حدود یک سال است که به مشهد نیامده بودم لذا در این سفر حرم مطهر امام رضا(ع) را زیارت می‌کنم و ضمن دیدار با تولیت آستان قدس رضوی در نشست هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی شرکت خواهم کرد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تحریم‌های آمریکا علیه ایران این موضوعی جدید نیست بلکه همان تحریم‌هایی است از قبل نیز اعمال کرده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی دقایقی قبل، هنگام ورود به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از سوی معاونان سیاسی و امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، و جمعی از مسوولان استانی مورد استقبال قرار گرفت.

وی در جمع خبرنگاران گفت: حدود یک سال است که به مشهد نیامده بودم لذا در این سفر حرم مطهر امام رضا(ع) را زیارت می‌کنم و ضمن دیدار با تولیت آستان قدس رضوی در نشست هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی شرکت خواهم کرد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران نیز اظهارداشت: این موضوعی جدید نیست بلکه همان تحریم‌هایی است که از قبل نیز اعمال کرده بودند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به مشهد پس از زیارت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) علاوه بر دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، علما و روحانیون، در نشست هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی که در این شهر برگزار خواهد شد شرکت می کند.

آستان قدس رضوی اکبر هاشمی رفسنجانی ایران حرم مطهر امام رضا خراسان رضوی دانشگاه آزاد اسلامی علی بن موسی الرضا مجمع تشخیص مصلحت نظام مشهد هاشمی رفسنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر