کد خبر: 217349 A

مدیرکل میراثفرهنگی خراسان رضوی:

برنامه‌ریزی‌های لازم برای استقبال از این گروه انجام شده و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا از حضور این گروه از گردشگران اروپایی در مشهد بهترین استفاده را ببریم.

مدیرکل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از ورود قطار اختصاصی گردشگران اروپایی به مشهد و بازدید گردشگران اروپایی از جاذبه‌های گردشگری و اماکن فرهنگی و تاریخی پایتخت معنوی ایران خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، رجبعلی لباف خانیکی با بیان این خبر اظهار کرد: این قطار به نام «عقاب طلایی» بامداد روز چهارشنبه هفتم آبان امسال وارد مشهد می‌شود و مدت یک روز در مشهد توقف دارد و مسافران این قطار که گردشگران اروپایی هستند از جاذبه‌های گردشگری و آثار و بناهای تاریخی مشهد مقدس بازدید می‌کنند.

وی افزود: قطار عقاب طلایی پس از حرکت از رومانی، بلغارستان و ترکیه ساعت ۲۳:۴۵ چهارشنبه سی‌ام مهرماه از مرز رازی در استان آذربایجان غربی وارد ایران شده و چهارشنبه هفته جاری به مشهد می‌رسد.

لباف خاطر نشان کرد: مسافران این قطار علاوه بر استان خراسان‌رضوی، در طول سفر به ایران از استان‌های آذربایجان غربی، زنجان، یزد، اصفهان، فارس، تهران و کرمان نیز بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه ورود این قطار می‌تواند یک اتفاق مهم در گردشگری پایتخت معنوی ایران باشد خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای استقبال از این گروه انجام شده و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا از حضور این گروه از گردشگران اروپایی در مشهد بهترین استفاده را ببریم.

استان خراسان رضوی استان های آذربایجان غربی ایران پایتخت جاذبه های گردشگری خراسان رضوی صنایع دستی و گردشگری گردشگری مشهد یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر