کد خبر: 327293 A

معاون رئیس جمهور تاکید کرد

ایلنا: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بر ضرورت خدمت‌رسانی بیشتر به زائران پیاده امام رضا تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی‌فر با حضور در ستاد اسکان زائران پیاده امام‌رضا در مشهد، از نزدیک در جریان نحوه خدمات‌رسانی به این زائران قرار گرفت و گفت: حضور هزاران زائر پیاده در مشهد همزمان با دهه آخر ماه صفر، یک حرکت بزرگ و ارزشمند است که باید زمینه لازم برای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به این زائران فراهم شود.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: باید به زائرانی که به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، بهترین خدمات ارائه شود چرا که آنان در حقیقت مهمانان حضرت علی بن موسی الرضا هستند.

سلطانی‌فر در این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری مذهبی در کشورگفت: خوشــبخـتـانه تمـایـل گردشگران خارجی به ویژه گردشگران مذهبی برای سفر به ایران افزایش یافته است و شاهد افزایش ۱۲ درصدی ورود گردشگران خارجی به ایران هستیم.

گفتنی‌ست؛ رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با سفر به شهرستان‌های غرب خراسان رضوی از تعدادی از آثار تاریخی و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان‌های خوشاب، جوین، جغتای و سبزوار بازدید و برای رفع مشکلات این آثار دستورهایی صادر کرد.

صنایع دستی و گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر