کد خبر: 356762 A

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور:

معاون گردشگری و رئیس‌ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از بخش های مختلف، این ستاد را یک ستاد توانمند ذکر کرد که توانمندی آن نشان دهنده تلاش همه مسئولان و فعالان ستاد است.

به گزارش ایلنا ، "مرتضی رحمانی موحد" در این جلسه با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان خراسان رضوی اقدامات بسیار خوبی در خصوص ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زائران بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا (ع)، انجام شده است گفت: این فعالیت های ارزشمند نشان دهنده توانمندی ستاد وفعالیت مسئولان، فعالان، دست اندرکاران و کارشناسان این ستاد است.

وی در عین حال از استاندار خراسان رضوی به عنوان رئیس ستاد خواست تا فعالیت های ستاد به شکل ویژه ای ارتقاء یابد و هم چنین استعدادها و امکانات ستاد با هدف تبلیغات واحد تجمیع شوند.
 
رحمانی موحد افزود: امسال به لطف خداوند متعال تمامی امکانات برای خدمت رسانی به گردشگران و مسافران بسیج شده و در سراسر کشور 4 میلیون واحد اقامتی آماده خدمت رسانی به گردشگران هستند.

وی اظهارداشت: ضمن اینکه 10 هزار پایگاه امداد و نجات، 11 هزار نفر بازرس به همراه هزاران نفر از مسئولان و دست اندرکاران ستادهای خدمات سفر در استان های مختلف و شهرهای گوناگون آماده ارائه خدمات به گردشگران می باشند.

وی افزود: امسال 21 هزار رویداد و برنامه فرهنگی در شهرهای مختلف اجرای خواهد شد ضمن اینکه 1500 نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی نیز برپا می شود.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به افزایش تعداد مسافران گفت: از 25 الی 29 اسفندماه 1394 شاهد افزایش 12 درصدی مسافرت و از 28 اسفند 94 الی 1 فرودین ماه 95 شاهد افزایش 17 درصدی اقامت در استان های کشور بوده ایم.

وی همچنین گفت: خدمت رسانی به مسافران نوروزی امسال از 25 اسفندماه 94 با برگزاری مانور خدمت در سراسر کشور آغاز شده و تا پایان نیمه اول فرویدن ماه ادامه دارد.

وی افزود: خوشبختانه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی اندیشیده شده است و برنامه ریزی ها در استان های مختلف خصوصا استان خراسان رضوی به شکل بسیار مطلوبی در حال پیگیری است.

رحمانی موحد خاطر نشان کرد: مهمترین اهداف ستاد هماهنگی خدمات سفر ایجاد شرایط مناسب و تسهیل در ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی است.
استان خراسان رضوی خراسان رضوی گردشگری مسافران نوروزی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر