کد خبر: 378891 A

دبیر هیات دوومیدانی خراسان رضوی:

ایلنا: دبیر هیات دوومیدانی خراسان رضوی با بیان اینکه هیات دوومیدانی استان با مشکلات مالی مواجه نیست، گفت: با آغاز به کار کادر جدید هیات دوومیدانی خراسان رضوی که اکنون 5 ماه از آن می‌گذرد، بیش از 97 میلیون تومان برای دوومیدانی استان تامین اعتبار و هزینه شده است.

امیر علی سعادت‌مند در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه از ابتدای شروع به کار کادر جدید همه ورزشکاران و مربیان تحت حمایت قرار گرفته‌اند، افزود: از این مبلغ 39 میلیون تومان با حمایت مدیر کل ورزش و جوانان به عنوان حمایت از ورزشکاران و مربیان فعال تامین اعتبار شده و در موارد مورد نیاز برای حمایت از مربیان پرداخت شده است.

سعادت‌مند خاطرنشان کرد: برای حمایت از قهرمان المپیکی استان به همراه مربی و نیز حمایت از امید کسب ورودی المپیک و مربی زحمتکش وی برای برگزاری اردوها، سفر خارجی و شرکت در مسابقه کسب سهمیه المپیک هزینه‌هایی انجام شده است.

دبیر هیات دو و میدانی خراسان رضوی ادامه داد: برقراری حقوق 5 ماهه برای 7 نفر از جوانان مستعد با تصمیم کمیته فنی هیات برای کسب ورودی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که  در ویتنام همین ماه برگزار می‌شود از اهداف دیگر ما بود که توانستیم با مدیریت این امر را محقق کنیم و با عنایات خداوند 4 نفر از این عزیزان در رسیدن به رکوردهای ورودی مسابقات آسیایی موفق عمل نموده و به همراه یکی از مربیان به عضویت تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران درآمده‌اند.

وی تصریح کرد:  2 نفر از این جوانان مضاعف بر کسب سهمیه آسیایی موفق به کسب ورودی مسابقات جهانی جوانان شدند که برای مربیان و ورزشکاران پاداش‌های برای کسب این افتخار در نظر گرفته شد.

سعادت‌مند خاطرنشان کرد: در 5 ماه گذشته 30 میلیون تومان جهت اعزام تیم‌های مختلف استان به مسابقات کشوری و برگزاری مسابقات و همچنین پرداخت هزینه‌های دعوت شدگان به تیم‌های ملی و رکوردگیری‌های مختلف از محل هیات استان تامین اعتبار و پرداخت شده است در حالی که این مبالغ باید از سوی فدراسیون پرداخت می‌شد.

دبیر هیات دو و میدانی خراسان رضوی ضمن تشکر از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: از زمان شروع به کار کادر جدید در هیات  با کمک اداره کل ورزش و جوانان برای تارتان باند پرتاب نیزه، باند پرش طول، سه گام و ارتفاع و نیز سرویس بهداشتی، آبدارخانه و اتاق‌های مربوطه مجموعه اختصاصی دوومیدانی استاد صابری 25 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که منجر به ایجاد پایگاه پرش‌ها، پرتاب‌ها و محل تمرینی بسیار مناسب برای مخاطبین این رشته‌ها شده است و از این پس مستعدین می توانند از امکانات این محل برخوردار شوند.

سعادتمند ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و هیات دو و میدانی استان ا«چه در توانشان بوده برای ورزشکاران و مربیان انجام داده‌اند و هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.

المپیک دوومیدانی ورزش و جوانان خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر