کد خبر: 468083 A

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات :

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : زیرساخت‌های لازم در بخش روستایی شهرستان خواف تأمین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از خواف ، محمود واعظی در جلسه شورای اداری شهرستان خواف  کارهای انجام شده در شهرستان را بسیار خوب عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از سیاست های دولت یازدهم تاکید بر حقوق شهروندی برای کلیه قومیت ها ، مذاهب و عدم احساس تبعیض در جامعه است و اگر امروز امنیت، همدلی و وفاق در جامعه حاکم است به دلیل همین احساس رضایت تحت لوای رهبری هوشمندانه مقام عظمای ولایت است.

وی به شرایط کنونی خواف در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره و تصریح کرد: تجهیز 5 شهر شهرستان خواف به اینترنت نسل سوم و 4 شهر به اینترنت نسل چهارم با اعتبار 19 میلیارد ریال در دستور کار است  و زیرساخت‌های لازم در بخش روستایی تأمین می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور یکی از مشکلات کشور را در حوزه اقتصاد دانست و افزود: به دلیل گستردگی جغرافیایی کشور و خشک سالی‌های اخیر مهم‌ترین دغدغه نظام و دولت معیشت مردم، اشتغال و اقتصاد است.

واعظی ضمن تاکید بر اینکه شرایط جدیدی در کشور بوجود آمده تا دولت بهتر از گذشته بتواند عمل کند، خاطرنشان کرد: دولت با برنامه های مفصل خود در حال کار روی اشتغال و معیشت مردم در نقاط مختلف است به طوری که در دو ماهه قبل کارهای خوبی در دولت صورت گرفته است و امیدواریم در فرصت باقیمانده دولت آنچه که وزرا تعهد کرده اند را محقق کند.

واعظی بیان داشت : بایستی با نیاز سنجی و بررسی مناطق کم برخوردار سعی در فراهم آوردن بستری جهت مرتفع نمودن مشکلات مردم نماییم .

وی ادامه داد : امیدواریم در فرصت باقیمانده دولت، تمام تعهدات دولت را به انجام برسانیم.

گفتنی است مدیران عامل ایرانسل و  شرکت ارتباطات سیار کشور نیز گزارشی از اقدامات زیربنایی در شهرستان خواف ارائه کردند.

ارتباطات و فناوری اطلاعات جامعه مشکلات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر