کد خبر: 126231 A

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاجرم در سال جاری از اختصاص ۳ میلیارد و ۳۸۵ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان اشتغال این شهرستان خبرداد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاجرم در سال جاری از اختصاص ۳ میلیارد و ۳۸۵ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان اشتغال این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بجنورد، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاجرم در سال جاری از اختصاص ۳ میلیارد و ۳۸۵ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان اشتغال این شهرستان خبر داد.

«رضا علی اکبریان» با بیان اینکه این اقدام در راستای توسعه اشتغال بین نیازمندان و کاهش بیکاری در بین جوانان انجام شده است افزود: وام‌های مذکور از محل منابع بانکی و منابع قرض الحسنه امداد تامین شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۱۰ میلیارد ریال از این اعتبارات از محل منابع بانکی و باقی مانده نیز از محل منابع قرض الحسنه امداد هزینه شده است.

وی در خصوص طرح‌های اشتغال عملیاتی شده گفت: امسال ۱۶۷ طرح اشتغال از سوی این نهاد در بخش‌های خود اشتغالی، مشاغل خانگی، کارانگیزی و توان افزایی اجرایی شده است.

وی افزود: از مجموع مشاغل ایجاد شده ۲۳ طرح آن از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری تامین اعتبار شده است.

وی همچنین یادآور شد: امسال ۷۳ طرح خوداشتغالی با اعتباری بیش از ۶ میلیارد و۷۹۰ میلیون ریال ایجاد شده است وهمچنین در بخش مشاغل خانگی نیز ۳۲ طرح با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در ادامه تعداد اشتغال ایجاد شده در بخش دامداری را ۳۳ طرح برشمرد وافزود: برای ایجاد این طرح‌ها بیش از ۳ میلیارد ریال از محل منابع امداد هزینه شده است.

اشتغال بیکاری قرض الحسنه کمیته امداد امام خمینی مقام معظم رهبری میلیارد تسهیلات اختصاص متقاضیان جاجرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر