کد خبر: 104579 A

بخشدار مرکزی شهرستان هندیجان:

پر رونق شدن روستا‌ها از فرار جمعیت به شهر‌ها جلوگیری کرده و ارزش افزوده و کاهش هزینه‌ها در تولیدات را در پی خواهد داشت.

ایلنا: بخشدار مرکزی شهرستان هندیجان گفت: حل مشکلات روستا‌ها و خدمت رسانی به هموطنان روستایی از اولویت‌های کاری مسئولین شهرستان هندیجان است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، بهنام خضعلی افزود: در راستایی حل مشکلات روستاییان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و مسئولین مربوطه در مورد مشکلات آب شرب، آب کشاورزی، بهسازی روستا‌ها در روستاهای کره پا و چم تنگ حضور یافتند و از نزدیک مشکلات را مورد بررسی قرار دادند.
خضعلی بیان داشت: در این بازدید مصوب شدکه زمینهای کشاورزی در اختیار مردم محروم آن مناطق قرار گیرد تا بتوانند با کشت گندم، مایحتاج کشور را تامین و از بیکاری و محرومیت نیز تا حدودی خارج شوند.
وی تاکیدکرد: روستاییان از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تا دهانه سد رودخانه زهره بیشتر باز شود و آب تازه در رودخانه زهره وارد شود تا بتوان زمین‌های کشاورزی خود را آبیاری کنند.
در این بازید‌ها فرماندار هندیجان دستور داد تا روستا‌ها به طور مناسب بهسازی شده و راه های آنان مقاوم سازی و آسفالت شود تا در زمستان و فصل بارندگی مردم دچار مشکل نشوند.

بهروز فرج اللهی تاکید داشت: آباد کردن روستا‌ها یعنی آباد کردن شهر‌ها، چرا که تلاش و فعالیت در روستا‌ها موجبات تامین غذایی کشور و مایحتاج مردم را فراهم می‌کند و به نوعی بی‌اثرکردن تحریم‌های ظالمانه مستکبرین است.

وی ادامه داد: پر رونق شدن روستا‌ها از فرار جمعیت به شهر‌ها جلوگیری کرده و ارزش افزوده و کاهش هزینه‌ها در تولیدات را در پی خواهد داشت.

شهرستان هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر