کد خبر: 109282 A

در سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه ولیعصر «عج» خوزستان /

این دوره آموزشی برای ارتقای سطح علمی بسیجیان پژوهشگر در سطح مقدماتی روش تحقیق و مدیریت پرسشگری برگزار شد.

ایلنا: مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: هدف ما ارتقای سطح دانش تخصصی شبکه پژوهشگران بسیج استان خوزستان است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، مرتضی مرادی در حاشیه برگزاری این دوره افزود: امروزه علم و پژوهش و کسب مدارج علمی نیاز به تلاش، پیگیری و زحمات زیادی دارد. یک پژوهشگر باید در دوره‌ها یا کلاس‌ها شرکت کند و مطالعات بسیاری داشته باشد.
وی افزود: سپاه و بسیج با درک اهمیت موضوع علمی، پژوهشی جهت ترویج آن در بین جامعه بخصوص بسیجیان در رفع نیازهای علمی بسیج و همکاری و تعامل با سایر نهاد‌ها و ارگانهای دولت جمهوری اسلامی کمک شایانی نیز به آن‌ها می‌کند.
مسئول سازمان علمی و فناوری سپاه ولیعصر «عج» بیان کرد: برای ارتقای سطح علمی بسیجیان پژوهشگر اقدام به برگزاری دوره سه روزه آموزشی در سطح مقدماتی روش تحقیق و مدیریت پرسشگری کردیم و انشاالله دوره تکمیلی آن سال آینده در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
مرادی در ادامه اظهار کرد: هدف ما ارتقای سطح دانش تخصصی شبکه پرسشگران و پژوهشگران بسیجی استان خوزستان است که هر ساله این دوره تجدید ودیگر بسیجیان سلحشور و طالب علم و دانش نیز آموزش می‌بینند.
لازم به ذکر است این دوره‌ها در سطح مقدماتی سه روزه است.

سپاه ولی عصر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر