کد خبر: 111983 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

مردم خوزستان از دیرینه بسیار بالایی در مسائل دینی و فرهنگی برخوردار هستند.

ایلنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: سالانه بیش از ۱۴۰ مورد نمایشگاه کتاب در استان برگزار می‌شود که از تخفیف ۳۰ تا ۴۰ درصدی برخوردار هستند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حجت الاسلام سید لطف‌الله سپهر در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: در این نمایشگاه کتاب‌های مختلفی در حوزه‌های دینی، اعتقادی، کمک دانشگاهی، پیش دانشگاهی و دفاع مقدس به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: در نمایشگاه امسال غرفه‌ای را تحت عنوان پاسخگویی به شبهات افراطیون و وهابیون راه‌اندازی کردیم و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این غرفه از شبهات روز این فرقه‌ها آگاه شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: در این نمایشگاه، بیش از ۴۰ هزار عنوان و ۵۰۰ جلد کتاب در ۲۹۰ غرفه با ۴۰ درصد تخفیف در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

وی همچنین عنوان کرد: از نکات بسیار پررنگ در این نمایشگاه وجود آثار مولفان بومی است و قطعاً از آن‌ها تجلیل خواهد شد.

سپهر با بیان اینکه سالانه بیش از ۱۴۰ مورد نمایشگاه کتاب در استان برگزار می‌شود، افزود: با این وجود بیش از یک هزار و ۴۰۰ روز در استان، نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود که از تخفیف ۳۰ تا ۴۰ درصدی برخوردار هستند.

وی به برپایی نمایشگاه کتاب قرآن در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: نمایشگاه کتاب علوم قرآنی جزو مطالبات وزارت بوده که در ماه رمضان برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: مردم خوزستان از دیرینه بسیار بالایی در مسائل دینی و فرهنگی برخوردار هستند و مطالبه آن‌ها از دولت رسیدگی به مسائل فرهنگی استان بوده تا از این طریق خسارات ناشی از جنگ در استان جبران شود.

وی در پایان به سانحه تصادف اتوبوس حامل ناشران که در مسیر تبریز به اهواز اتفاق افتاد اشاره کرد و افزود: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و ۲۰ نفر مجروح شدند که همه این افراد برای ارائه محصولات خود در نمایشگاه اهواز به این شهر سفر می‌کردند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر