کد خبر: 111989 A

مسوول ستاد انتخاباتی روحانی در اهواز:

خوزستان به عنوان یک استان بزرگ صنعتی، تجاری، اقتصادی و بازرگانی، با مدیریتی یک پارچه می‌تواند نقش کلیدی در توسعه اقتصادی کشور ایفا نماید.

ایلنا: مسئول ستاد انتخاباتی حسن روحانی در اهواز و فرماندار سابق چندین شهرستان این استان گفت: مقتدایی می‌تواند نشاط و بالندگی را به استان خوزستان برگرداند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید امیر حمزه موسوی در حاشیه استقبال از استاندار جدید خوزستان به خبرنگار ایلنا گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر به کارگیری نیروهای غیر متخصص در پست‌های کلیدی استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باعثیک نوع رکود و سکون در بخشی از مدیریت این استان شده است.

فرماندار پیشین چندین شهرستان خوزستان افزود: سابقه حضور مقتدایی در استانداری خوزستان و هرمزگان در سنوات گذشته و همچنین نمایندگی دو دوره مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، می‌تواند پشتوانه‌ای کارآمد برای بوجود آمدن یک مدیریت قوی و یک پارچه در سطح استان خوزستان باشد.

موسوی ادامه داد: باید تمام نیروهای دلسوز در استان، از فضای تلطیف شده در کشور به یمن دولت تدبیر و امید استفاده مفید را برده و در جبران عقب ماندگی‌های موجود، اراده‌ای قوی را شکل دهند.

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر