کد خبر: 117348 A

رئیس هیأت والیبال استان خوزستان:

برگزاری اردوها، کلاس‌های آموزشی، استعدادیابی و مسابقات از برنامه‌های مهم هیأت والیبال خوزستان تا پایان سال جاری‌ست.

ایلنا: رئیس هیأت والیبال استان خوزستان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هیأت استعدادیابی است و بر همین اساس اعتقاد داریم با استفاده از الگوهای استاندارد و با روش مناسب باید بر روی استعداد‌های جدید سرمایه گذاری کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از استان خوزستان، پارسا فر در جمع نایب رئیسان هیأتهای والیبال استان خوزستان اظهار داشت: انتظار هیأت والیبال استان از نایب رئیسان محترم این است که در بحثاستعدادیابی تلاش، دقت و زمان بیشتری بگذارند و افراد مستعد و توانا را معرفی کنند تا شاهد موفقیتهای روزافزون والیبال استان باشیم.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد هیأت والیبال استان افزود: در نیمه اول سال ۹۱ سکان هیأت را بدست گرفتیم و اگر چه نتوانستیم برنامه‌ای مدون را در مدت زمان محدود طراحی کنیم ولی تا حدود زیادی خواسته و انتظارات فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را برآورده کردیم زیرا برای تدوین تقویم ورزشی نیاز سنجی ورزشی شهرستان‌ها را در دست نداشتیم و بنابر این ۴ ماه از سال هم طی شده بود ولی در هر صورت بدون فوت وقت برنامه ریزی مناسبی انجام دادیم که اجرایی هم شد.

پارسافر اضافه کرد: ولی در سال ۹۲ توانستیم برنامه ریزی خوب و شایسته‌ای انجام بدهیم و در این مسیر علیرغم تنگناهای مالی که در روند حرکتی ما نسبتاً تأثیر گذار بود در حد انتظار به اهدافمان هم رسیدیم.

وی خاطر نشان کرد: در سطح استان برنامه‌هایی خوبی را هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان به اجراء گذاشتیم که در بخش آقایان مسابقات والیبال بزرگسالان لیگ استان را در حد ۱۸ تیم برگزار کردیم، اعزام تیم‌های نوجوانان، جوانان و امیدهای استان را داشتیم و اکنون هم در تدارک مسابقات آتیه سازان نونهالان هستیم که در حد خود از اهمیت بسیاری برخوردار است و خوشبختانه نزدیک به ۱۷ تیم از استان تا کنون آمادگی خود را اعلام داشته‌اند و حدود یک تا دو هفته دیگر آن را اجرایی خواهیم کرد و از این طریق بازیکنان با آتیه را هم شناسایی خواهیم کرد.

پارسافر در ادامه به برطرف نمودن مشکلات هیأت‌های شهرستانی و باشگاه‌های ورزشی از طریق بازدید‌های منظم و متعدد از شهرستان‌ها اشاره نمود و بیان داشت: استان خوزستان، استان پهناوری است و انتظارات زیادی از آن می‌رود و این انتظارات با یک یا دو نفر مرتفع نخواهد شد بلکه تلاش و همت همگان را می‌طلبد این کار نیاز به همکاری دلسوزان واقعی والیبال دارد.

رئیس هیأت والیبال خوزستان ادامه داد: برگزاری اردو‌ها، کلاسهای آموزشی، استعدادیابی و مسابقات از برنامه‌های مهم هیأت تا پایان سال جاری است.

وی گفت: امسال خوشبختانه در بخش بانوان، تیمی در لیگ یک کشور فعالیت خواهد کرد و این افتخاری برای استان و هیأت والیبال است زیرا در سنوات گذشته این اتفاق برای والیبال بانوان نیفتاده بود و اکنون شاهد حضور یک تیم لیگ یکی در استان هستیم و در بخش آقایان هم اکنون دو تیم بعنوان نماینده استان در لیگ یک کشور، و یک و احتمالاً دو تیم نیز در لیگ زیر گروه کشوری حضور دارند.

پارسافر تصریح کرد: این موفقیت‌ها حاصل تلاش مربیان دلسوز، مسئولین ورزشی باشگاه‌ها و همه عوامل فنی که دلسوزانه و مدبرانه به آینده والیبال استان نگاه ویژه دارند، است.

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر