کد خبر: 117505 A

رئیس دادگستری آبادان هشدار داد:

افراد سودجو با درخواست مبالغی پول، عنوان می کنند که نیمی از مبلغ درخواستی را هنگام ثبت نام متقاضیان و نیم دیگر را هنگام صدور حکم کارگزینی آنان دریافت خواهند کرد که این ادعاها کذب است.

ایلنا: رئیس دادگستری شهرستان آبادان نسبت به سوء استفاده برخی کلاهبرداران در خصوص استخدام پالایشگاه این شهرستان، هشدار داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان آبادان، نعمت ا… بهروزی اظهار داشت: در پی قوت گرفتن شایعه فاز ۲ پالایشگاه آبادان و لزوم جذب نیرو به صورت گسترده، سوء استفاده‌هایی در قالب کلاهبرداری و اغفال بانوان در حال شکل گیری است که به منظور پیشگیری از وقوع جرم لازم است، به مردم شریف آبادان و سایر نقاط استان اطلاع رسانی صورت گیرد.

بهروزی گفت: افراد سودجو با درخواست مبالغی پول، عنوان می‌کنند که نیمی از مبلغ درخواستی را هنگام ثبت نام متقاضیان و نیم دیگر را هنگام صدور حکم کارگزینی آنان دریافت خواهند کرد که این ادعا‌ها کذب است و این افراد رابطه‌ای با مسئولان پالایشگاه ندارند.

وی به افراد جویای کار در فاز ۲ پالایشگاه هشدار داد که در دام چنین افرادی که هدفی جز اخاذی و کلاهبرداری ندارند، گرفتار نشوند و بدانند که استخدام فقط از طریق مجرای قانونی انجام می‌شود و لازم است در این خصوص تنها از طریق مسئولان ارشد شرکت پالایشگاه نفت آبادان کسب تکلیف کنند.

دادگستری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر