کد خبر: 117586 A

فرماندار اهواز خبر داد:

بیشترین اعتبارات اختصاص یافته از محل اعتبارات استانی در سال جاری در فصل عمران شهری و روستایی و بالغ بر سی وسه میلیارد تومان است که ۲۷درصداز کل اعتبارات را شامل می‌شود.

ایلنا: فرماندار اهواز گفت: در سال جاری از محل اعتبارات تملک دارایی ۱۲۰ میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومان به پروژه‌های شهرستان اهواز اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، فدعمی با ذکر این خبر افزود: اختصاص این مبلغ از محل اعتباراتی است که تا کنون توزیع شده و پیش بینی می‌شود تا پایان سال و اختصاص سایر اعتبارات به بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

وی افزود این اعتبار جهت اجرای ۲۸۴ پروژه اختصاص یافته است.

فرماندار اهواز ادامه داد: بیشترین اعتبارات اختصاص یافته از محل اعتبارات استانی در سال جاری در فصل عمران شهری و روستایی و بالغ بر سی وسه میلیارد تومان است که ۲۷درصداز کل اعتبارات را شامل می‌شود.

فدعمی افزود: اعتبارات این فصل به ۳۹ پروژه شهرداری‌های اهواز و الهایی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آب و فاضلاب شهری و روستایی و راه و شهرسازی اختصاص داده شده است.

وی افزود: پس آن فصل فرهنگ و هنر با ۲۳ میلیارد تومان جهت اجرای ۵۴ پروژه قرار دارد.

فرماندار اهواز اعتبار اختصاص یافته به فصل آموزش را ۱۷ میلیارد تومان جهت ۶۰ پروژه عنوان نمود و افزود: همچنین به فصل حمل و نقل ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

وی افزود: در سال جاری با جدا شدن شهرستان‌های کارون و حمیدیه از اهواز، اعتبارات مناسبی بصورت جداگانه به این شهرستان‌ها اختصاص یافته است.

فرمانداری اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر