کد خبر: 117600 A

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت:

گسترش فولاد از بازیکنان خوب و خطرناکی بهره می‌برد، به این پیروزی نیاز داریم، امیدوارم بازیکنانم یک بار دیگر هواداران را خوشحال کنند.

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: برای رسیدن مجدد به صدر جدول و ماندن در کورس قهرمانی به دنبال پیروزی مقابل گسترش فولاد هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: در آخرین بازی نیم‌فصل‌ در اهواز مقابل گسترش فولاد قرار می‌گیریم. تیم ما در سه هفته‌ اخیر جدا از نتیجه‌ بازی مقابل نفت که آن را واگذار کردیم، ‌ در دیدار با تراکتورسازی یک امتیاز بسیار خوب را کسب کرد و در مقابل استقلال تهران نیز اگرچه عملکرد خوبی داشتیم اما شکست خوردیم. همان طور که قبلا هم گفته‌ام، هیچ دیداری در لیگ ساده و راحت نیست. فردا مقابل حریفی بازی می‌کنیم که اولین سال حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کند. به اعتقاد من گسترش فولاد انگیزه‌های بسیار زیادی دارد.
وی ادامه داد: این تیم از اول لیگ تا سه هفته‌ گذشته بازی‌های خوبی را ارائه داده است و اکنون با این شرایط مقابل تیم ما قرار می‌گیرد و مطمئنا آن ها در این دیدار به دنبال کسب امتیاز هستند. ما هم باتوجه به برنامه‌ریزی‌ای که ‌کرده‌ و تفکراتی که داریم، برای رسیدن مجدد به صدر جدول و ماندن در کورس قهرمانی، به دنبال پیروزی در این دیدار هستیم. مطمئنا باید از این بازی خانگی با امتیاز کامل خارج شویم تا بتوانیم شرایط مان را در جدول مستحکم‌تر کرده و این شانس را پیدا کنیم که به صدر جدول بازگردیم.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در ارزیابی خود از تیم گسترش فولاد خاطر نشان کرد: این تیم کادرفنی جوانی دارد، ضمن این که از بازیکنان خوب و خطرناکی هم بهره می‌برد. نباید به این تیم نگاهی جز سایر تیم‌ها داشته باشیم. گسترش فولاد می‌خواهد با انگیزه‌هایی که دارد مقابل فولاد مدعی کسب امتیاز کند. مطمئنا در این دیدار کار سختی را خواهیم داشت.
وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که شکست مقابل استقلال تهران چقدر در روحیه تیم تاثیر گذاشته و آیا روحیه تیم به شرایط عادی بازگشته است؟ گفت: به هر حال طبیعی است که هر شکستی بازیکنان را ناراحت می‌کند، به ویژه این که شایسته برد باشی و شکست بخوری. همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. مقابل استقلال هم بازی خوبی ارائه دادیم و باتوجه به این که مهاجم خود را در اختیار نداشتیم، سعی‌مان را کردیم که بازنده نباشیم که نشد. اکنون هم بیش از یک هفته‌ از آن دیدار می‌گذرد و شرایط تیم‌مان خوب است.
فرکی افزود: ما بازی با استقلال تهران را فراموش ‌کرده‌ایم و نگاه مان به بازی برگشت با استقلال است. همچنین اکنون نگاه ما به بازی با گسترش فولاد است که امیدوارم بازیکنانم یک بار دیگر هواداران را خوشحال کنند.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره جذب بازیکن در نیم‌فصل عنوان کرد: مطمئنا که به فکر این موضوع هستیم و به صورت جدی آن را دنبال و رایزنی می‌کنیم و ممکن است بازیکنی نیز از جمع ما جدا شود. به هر حال برای رسیدن به اهداف مان باید این کار را انجام دهیم. بسیار تلاش می‌کنیم تا بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم‌ که اگر به این صورت شد، می‌توانیم با قدرت در سه جام شرکت کنیم.
باشگاه فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر