کد خبر: 117901 A

در دیدار با سرکنسولگری عراق؛

سرکنسولگری عراق در خوزستان از استاندار تقاضا کرد نسبت به کاهش هزینه درمان آن دسته از مسافرین عراقی که به قصد گردشگری و زیارت وارد ایران می شوند همکاری صورت گیرد.

ایلنا: سرکنسولگری عراق در خوزستان با مقتدایی دیدار نمود و انتصاب وی را به عنوان استاندار خوزستان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، ابراهیم صالح محمد همچنین دراین دیدار با اشاره به روابط خوب استان‌های خوزستان و بصره اظهار امیدواری کرد این مناسبات ادامه یابد.

مقتدایی با تشکر از سرکنسولگری عراق ضمن تقدیر از فعالیتهای گذشته مقامات دو استان اظهار امیدواری کرد روند جاری همکاری‌ها با جدیت بیشتری تداوم یابد.
استاندارخوزستان همچنین اظهار داشت: اولین جلسه رسمی اینجانب بعد از انتصاب در ارتباط با پایانه شلمچه بوده که در آن جلسه تصمیماتی برای تسهیل اجرایی شدن مصوبات پیشین گرفته شد.
درادامه سرکنسولگری عراق در خوزستان از استاندار تقاضا کرد نسبت به کاهش هزینه درمان آن دسته از مسافرین عراقی که به قصد گردشگری و زیارت وارد ایران می‌شوند همکاری صورت گیرد.
همچنین به منظور کاهش روند اداری صدور ویزای بازرگانان برای تردد به عراق، استاندار خوزستان خواستار صدور ویزای چند بار ورود(کثیرالتردد) برای بازرگانان ایرانی شد که مقرر گردید جهت رفع این مشکل هماهنگی لازم با وزارت امور خارجه و اتاق بازرگانی صورت پذیرد.
لازم به ذکر است مقتدایی درابتدای جلسه به زبان عربی به سرکنسولگری عراق خیر مقدم گفت که با استقبال مقام عراقی روبرو شد.

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر