کد خبر: 128898 A

با اجرای ششمین مرحله از طرح برخورد با دارندگان سلاح غیرمجاز در سال ۹۲؛

طی اجرای این طرح، شش باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و هفت قبضه اسلحه شامل سه قبضه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری، یک قبضه ام یک و دو قبضه شکاری، و همچنین ۹ تیغه و ۵۱۱ تیر فشنگ جنگی و ۲۷ تیر فشنگ شکاری کشف و ضبط شد.

ایلنا: معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز از کشف و ضبط هفت قبضه اسلحه و مقادیری مهمات غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی دادگستری این استان، صادقی گفت: با اجرای ششمین مرحله از طرح دستگیری دارندگان اسلحه و مهمات غیرمجاز اهواز در سال ۹۲، تعدادی اسلحه و مهمات غیرمجاز کشف شد و شش نفر در این خصوص دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: طی اجرای این طرح، شش باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و هفت قبضه اسلحه شامل سه قبضه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری، یک قبضه‌ام یک و دو قبضه شکاری، و همچنین ۹ تیغه و ۵۱۱ تیر فشنگ جنگی و ۲۷ تیر فشنگ شکاری کشف و ضبط شد.

صادقی افزود: این طرح طی هماهنگی به عمل آمده، با حضور مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان و با نظارت نماینده دادسرای جنایی و انقلاب اهواز در حوزه استحفاظی کلانتری ۲۰ روستای ابوکبریه واقع در پنج کیلومتری فرودگاه بین المللی در حال احداثاهواز، به اجرا در آمد.

سرپرست مجتمع امور جنایی و انقلاب دادسرای شهرستان اهواز، با بیان اینکه عملیات مذکور هیچ گونه خسارت جانی و مالی در بر نداشته، ادامه داد: مته‌مان با قرار صادره روانه زندان شدند و پرونده آنان در شعب مختلف این دادسرا در دست رسیدگی است.

دادگستری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر