کد خبر: 129032 A

عبدی زاده خبر داد:

تامین نیروی درمانی و پزشکی برعهده دانشکده علوم پزشکی شهرستان آبادان است.

ایلنا - اهواز: رئیس بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان در حاشیه مراسم افتتاح بخش(c. c. u) این بیمارستان اظهار کرد: براساس درخواستی که از سوی مسئولان این بیمارستان به سازمان تامین اجتماعی فرستاده شده بود و موافقت شورای مرکزی این بخش از سر جمع اعتبارات استانی در بیمارستان ۱۷ شهریور احداثشده است.
به گزارش ایلنا، هدایت الله عبدی‌زاده ادامه داد: ساختمان این مرکز با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان راه اندازی شد، اما درخصوص اعتبارات خرید دستگاه‌ها و تجهیزات به سبب اینکه سفارش خرید از طریق تهران پیگیری و فرستاده شد اعتباری دقیقی مشخص نشده است.
وی اضافه کرد: به زودی بخش(i. c. u.) و بخش سی. تی. اسکن در بیمارستان ۱۷ شهریور راه اندازی می‌شود.
رئیس بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان در پاسخ به پرسشی درخصوص به کارگیری پزشکان متخصص در این بیمارستان گفت: تامین نیروی درمانی و پزشکی برعهده دانشکده علوم پزشکی شهرستان آبادان است.
وی ادامه داد: ما ردیف‌های در رابطه با استخدام پزشک عمومی و جراح برای شهرستان داریم که با توجه به شرایط منطقه پزشکان کمتری تمایل به ارائه خدمات در شهرستان آبادان هستند.
عبدی‌زاده در پایان گفت: برای اینکه پزشکان متخصص و زبده وارد این منطقه شوند، باید از سوی دانشکده علوم پزشکی تمهیدات خاص و ویژه‌ای برای آنان در نظر گرفته شود.

بیمارستان پزشک سازمان تامین اجتماعی علوم پزشکی راه اهواز اندازی آبادان عبدی شهریور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر