کد خبر: 131223 A

مدیر کل میراثفرهنگی خوزستان خبر داد:

استقبال عمومی از فعالیت و تولید زنده صنایع دستی در غرفه میراثفرهنگی خوزستان بسیار زیاد بوده است.

ایلنا: مدیر کل میراثفرهنگی خوزستان گفت: غرفه میراثفرهنگی خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش استان خوزستان، بر‌تر استان شناخته شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، افشین حیدری اظهار کرد: غرفه این اداره کل در نمایشگاه هفته پژوهش استان خوزستان مقام غرفه بر‌تر را کسب کرده است و از دست استاندار، هدایایی را نیز دریافت کرده‌ایم.
وی افزود: در مسائل پژوهشی و مطالعاتی در سال جاری در میراثفرهنگی خوزستان جهش قابل ملاحظه‌ای را شاهد هستیم، به نحوی که در غرفه هفته پژوهش این اداره کل توانست حداکثر امتیازات لازم را کسب کند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه بخش زیادی از فعالیت‌ها در حوزه میراثفرهنگی پژوهشی و مطالعاتی است، خاطر نشان کرد: در بخش پژوهشی باید بکوشیم تا بتوانیم گام‌های مهمی را برداریم زیرا با رونق گرفتن مسائل پژوهشی می‌توان در برنامه ریزی‌های اجرایی موفق بود و در این باره باید زیربنایی عمل کرد.
حیدری افزود: در غرفه هفته پژوهش اداره کل میراثفرهنگی خوزستان حضور صنعت گران صنایع دستی بسیار به چشم می‌خورد و به این دلیل استقبال عمومی از فعالیت و تولید زنده صنایع دستی در غرفه میراثفرهنگی خوزستان بسیار زیاد بوده است.
مدیر کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تاکید کرد: اعتقاد داریم که پژوهش زیربنای توسعه است و در این زمینه تلاش کردیم تا آزمایشگاه پژوهش اداره کل میراثفرهنگی خوزستان را برپا کنیم و موفق شدیم تا این آزمایشگاه مهم را برای نخستین بار در میراثفرهنگی خوزستان راه اندازی کنیم.

اداره کل میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر