کد خبر: 136479 A

استاندار خوزستان اعلام کرد:

رئیس جمهور ابراز کرده‌اند کسی را مجبور به استقبال نکرده و جایی را تعطیل نکنید و ما نیز طبق دستور ایشان عمل می‌کنیم هرچند نمی‌توان مانع از حضور مردمی شد که با اختیار خودشان به استقبال می‌آیند.

ایلنا: رئیس جمهور روز سه شنبه در اولین سفر استانی میهمان خوزستانی‌ها خواهد بود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، استاندار خوزستان در آستانه این سفر با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور و مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری به ریاست محترم جمهور فرموده‌اند سلام مرا به مردم خونگرم خوزستان برسانید و مطمئن هستم مردم خوزستان از شما استقبال خوبی به‌عمل خواهند آورد.
مقتدایی خاطرنشان کرد: مردم خوزستان علاوه بر خصلت مهمان نوازی از نظر سیاسی هم مردم آگاهی هستند و کاملاً در جریان تحولات سیاسی بین المللی هستند، لذا انتظار می‌رود در چنین شرایطی پرشور‌ترین استقبال را از آقای رئیس جمهور به‌عمل آورند.
وی افزود: رئیس جمهور ابراز کرده‌اند کسی را مجبور به استقبال نکرده و جایی را تعطیل نکنید و ما نیز طبق دستور ایشان عمل می‌کنیم هرچند نمی‌توان مانع از حضور مردمی شد که با اختیار خودشان به استقبال می‌آیند.
استاندار خوزستان گفت: اگر مردم خونگرم بختیاری، عرب و دیگر اقوام به سبک و سنت خودشان از رئیس جمهور استقبال کنند موضوعی است که به خود مردم بستگی دارد.
قابل ذکر است که رییس‌جمهوری روز سه شنبه ۲۴ دی ماه برای یک دیدار سه روزه وارد خوزستان می‌شوند.

استانداری خوزستان سفر هیأت دولت به خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر