کد خبر: 136564 A

سرپرست فرمانداری ماهشهر اعلام کرد:

اکیپ‌های عملیاتی نیروهای انتظامی شهرستان، این افراد ناهنجار را شناسایی و ۱۳ نفر از آنان را که برای مردم ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل نمودند.

ایلنا: سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر گفت: ۱۳ نفر از اراذل و اوباش در طرح مبارزه با مزاحمان خیابانی در شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی «ره»، سید جعفر طباطبایی با اعلام این خبر اظهار داشت: برخورد با هنجارشکنان، اراذل و اوباش و مزاحمان خیابانی از اولویت‌های نیروی انتظامی شهرستان بوده که با اجرای اقدامات پیشگیرانه و طرح‌های مختلف و بهره گیری از قوه قهریه، می‌توان زمینه امنیت و آرامش را در سطح شهرستان مهیا نمود.

وی افزود: اکیپ‌های عملیاتی نیرو‌های انتظامی شهرستان با شناسایی نقاط تجمع و محل پاتوق ارازل و اوباش، این افراد ناهنجار را شناسایی و ۱۳ نفر از آنان را که برای مردم ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، طی چندین مرحله اقدامات عملیاتی، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل نمودند.

عالیترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر از عموم همشهریان خواست در صورت اطلاع از اسامی و محل‌های تجمع ارازل و اوباش، در اسرع وقت مراتب را به پلیس اعلام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: اطلاعات بدست آمده در بانک اطلاعاتی مجرمان ثبت شده و کلیه گزارشات بصورت محرمانه در اختیار پلیس قرار خواهد داشت.

فرمانداری ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر