کد خبر: 136955 A

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

رئیس جمهور از دو جهت محترم است یکی اینکه در مسند ریاست جمهوری قرار دارد و از این طریق به مردم شریف خدمت می‌کند دوم از جهت فضائلی که دارد.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و در جمع مردم این استان در حضور ریاست جمهوری گفت: خدا را شاکریم که امروز میزبان ریاست جمهوری اسلامی ایران هستیم شخصیتی که عالم دین، برادری مبارز با سوابق درخشان انقلابی و از یاران امام راحل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، آیت الله موسوی جزائری افزود: رئیس جمهور از دو جهت محترم است یکی اینکه در مسند ریاست جمهوری قرار دارد و از این طریق به مردم شریف خدمت می‌کند و دوم از جهت فضائلی که دارد.

وی ادامه داد: آقای روحانی، مردم عزیز چه عرب و چه فارس همه اقشار به شما احترام می‌گذارند، زنان، مردان، قومیت‌های مختلف عرب و لر و بختیاری و همه اقوام فارس و با‌شناختی که از رئیس جمهور دارم می‌دانم که اهل تجمل و تشریفات و دکور نیست روحانی مرد عمل و خدمت است.

موسوی خاطرنشان کرد: با بررسی کامل و دقیقی که در این سفر صورت خواهد گرفت اهم مسائل در رابطه با طرح‌های عمران و آبادانی و توسعه اقتصادی چه شهرهایی که در خط مقدم بودند چون خرمشهر و آبادان و چه شهرهای دیگری که مرکز نفت و صنعت و آموزشی و فرهنگی هستند مورد توجه رئیس جمهور قرار خواهد گرفت و مسائل آن‌ها حل خواهد شد.

امام جمعه اهواز خاطرنشان کرد: دو نکته کوچک اینکه، یکی تشکر از روحانی بابت انتخاب خوزستان به‌عنوان نخستین استان برای دیدارهای استانی و دوم اینکه مردم و مسئولان تجدید میثاقی مجدد با شما و مقام معظم رهبری خواهند داشت.

سفر هیأت دولت به خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر