کد خبر: 139353 A

در لیگ باشگاه‌های عربستان اتفاق افتاد؛

تیم الفتح عربستان در هفته نوزدهم لیگ باشگاه‌های عربستان نتیجه را با حساب ۲ بر یک به تیم انتهای جدولی الفیصلی واگذار کرد.

ایلنا: تیم فوتبال الفتح عربستان در هفته نوزدهم لیگ باشگاه‌های عربستان نتیجه را با حساب ۲ بر یک به تیم انتهای جدولی الفیصلی واگذار کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این دیدار که عصر جمعه در زمین تیم الفیصلی برگزار شد، ابتدا تیم الفتح با گل دقیقه ۲۲ دوریس سالومو مهاجم گلزن کنگویی خود به گل دست یافت و نیمه اول را با پیروزی پشت سر گذاشت اما در نیمه دوم ورق برگشت و این تیم الفیصلی بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و با زدن دو گل، نتیجه نهایی را به سود خود تغییر داد.
الفتح که فصل گذشته با قاطعیت به قهرمانی مسابقات لیگ بر‌تر عربستان سعودی دست یافت، در فصل جاری حال و روز خوشی ندارد و یکی از تیمهای پایین جدولی این لیگ است.
تیم الفتح عربستان یکی از همگروه‌های تیم فولاد خوزستان در گروه دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کنار تیم بنیادکار ازبکستان و یکی از تیمهای مرحله پلی آف است.
لازم به ذکر است تیم بنیادکار ازبکستان، یکی دیگر از حریفان فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا، در دیداری تدارکاتی برابر تیم روستوف روسیه به تساوی یک بر یک رسید.

باشگاه فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر