کد خبر: 142711 A

با حضور رئیس سازمان و مدیران ۱۱ استان در خوزستان برگزار شد؛

از جمله موضوعات مهم این جلسه ایجاد بستر مناسب جهت توسعه مشارکت مردم، سازمان‌های مردم نهاد(NGO)، همیاران طبیعت و شبکه ملی جهت حمایت و حفاظت از عرصه‌های طبیعی است.

ایلنا: گردهمایی مدیران منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه ۲ کشور به منظور هماهنگی، برنامه ریزی و تدوین اولویت کاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با حضور جلالی رئیس سازمان و مدیران ۱۱ استان درخوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، عزیز ارشم مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: هدف از این گردهمایی بررسی موضوعات مختلف از جمله: موضوعات جذب نیروی انسانی، اعتبارات، ترویج و فرهنگ منابع طبیعی و مسائل حفاظت و حمایت از عرصه‌های منابع طبیعی و همچنین بررسی دستورالعمل‌های مربوط به معادن است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان افزود: از دیگر موضوعات مهم این جلسه ایجاد بستر مناسب جهت توسعه مشارکت مردم، سازمانهای مردم نهاد(NGO)، همیاران طبیعت و شبکه ملی جهت حمایت و حفاظت از عرصه‌های طبیعی است.

عزیز ارشم همچنین گفت: از دیگر موارد مهم مطرح شده در این گردهمایی ایجاد منابع جدید و هدایت اعتبارات بخش منابع طبیعی به منظور ایجاد حمایت صندوق توسعه منابع طبیعی است.

منابع طبیعی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر