کد خبر: 160579 A

توسط رئیس کمیته امور بانوان فرمانداری هندیجان:

دیدار با خانواده شهداء، دیدار با فرماندار و مراسم تقدیر از اعضای کمیته امور بانوان، تقدیر از بانوان نمونه سرپرست خانوار و انتخاب بانوی نمونه کارگر از اهم برنامه های این مناسبت می باشد

رئیس کمیته امور بانوان فرمانداری شهرستان هندیجان گفت: به مناسبت ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت فاطمه الزهرا(س) برنامه های متنوعی در هندیجان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، راضیه حیدری در این باره افزود: به فرمایش رهبر معظم انقلاب که سال ۱۳۹۳ را به سال اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی نامگذاری کردند و تأکیدات فرماندار شهرستان، برنامه های هفته زن با حضور بانوان اعم از اداری و خانه دار در سطح شهرستان و روستاهای اطراف برگزار خواهد شد.

حیدری بیان داشت: هفته زن از ۳۰ فروردین آغاز و تا ۵ اردیبهشت ادامه دارد و اولین برنامه دیدار بانوان با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان خواهد بود.

وی تأکید کرد: از اهم برنامه های هفته زن دیدار از خانواده شهداء، دیدار با فرماندار و مراسم تقدیر از اعضای کمیته امور بانوان، تقدیر از بانوان نمونه سرپرست خانوار و انتخاب بانوی نمونه کارگر می باشد و همچنین جشن بزرگ میلاد کوثر در سالن آموزش و پرورش مدرسه سمیه برگزار می شود.

فرمانداری هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر