کد خبر: 170641 A

فرماندار شهرستان هندیجان:

موضوع اشتغال زایی در هندیجان باید فرهنگ سازی شود و آموزش های مکرر برای جوانان هندیجان انجام گیرد.

فرماندار شهرستان هندیجان گفت: مقام معظم رهبری اشرافیت کامل در خصوص مشکلات کشور و جهان دارند و تدابیر ایشان بدون اینکه هزینه ای برای نظام داشته باشد مشکلات را مرتفع می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، احمد جعفری نسب افزود: ما مسئولین تلاش می کنیم که و ضعیت اقتصادی هندیجان را هر چه سریع تر بهبود ببخشیم و أنشاءالله در آینده نزدیک بازارچه ته لنجی در هندیجان افتتاح خواهد شد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در هندیجان بیان داشت: اگر یک سرمایه گذار بخواهد در هندیجان بیاید یک عده ای بسیار ناراحت و عصبانی می شوند چرا نمی گذارید مردم معیشت حداقلی داشته باشند؟.

جعفری در مورد احداثمصلی بیان کرد: مصلی رکن اصلی یک شهرستان است وقتی مصلی در یک شهر باشد همه کارهای فرهنگی را می شود در آنجا انجام داد.

جعفری نسب تصریح کرد: مصلی رکن اصلی نظام و انقلاب است ما برای برگزاری یادواره شهداء و مکان شهدای گمنام مشکل داشتیم و اگر یک مصلی مجهز داشته باشیم این همه مشکل مکان نبود. همه کارهای فرهنگی، عمرانی و اقتصادی ربط پیدا می کند به فرهنگ شهر و انجام این کارهای فرهنگی و دینی نیازمند پایگاه بسیار قوی مانند مصلی نماز جمعه است.

وی تاکید کرد: موضوع اشتغال زایی در هندیجان باید فرهنگ سازی شود و آموزش های مکرر برای جوانان هندیجان انجام گیرد. جوانان نباید فقط فکرشان منعکس به دریا باشد و نباید دیگر کارهای صنعتی و توسعه بازرگانی و تجاری را فراموش کنیم. اگر قرار باشد کاری در هندیجان اتفاق بیفتد قطعا با همکاری و تعامل تمام دستگاهها صورت گرفته تا معیشت تامین گردد.

فرماندارهندیجان با انتقاد از برخی تنگ نظری ها هشدار داد و افزود: برای رفع مشکلات و تامین مایحتاج مردم عزیز هندیجان آبرویم را می گذارم و با این تنگ نظری و اهمال کاری ها جهت معیشت و اقتصاد مردم، با هیچ کس تعارف ندارم.

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر