کد خبر: 182543 A

فرماندار هندیجان:

مطالعه کتاب همان فرهنگ است که ما متاسفانه در آن نتوانستیم پیشرفت داشته باشیم.

فرماندار شهرستان هندیجان در اولین جلسه انجمن و کمیته نهضت مطالعه مفید در سال ۱۳۹۳ گفت: بحثو دغدغه ما کتاب خوانی و چگونگی فرهنگ سازی کتاب خوانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، جعفری نسب افزود: دغدغه هایی که مقام معظم رهبری در این چندسال دارند باید در بین مردم عملاً انجام شود اما متاسفانه مسئولان فقط دنبال شعار هستند و حتی مقام معظم رهبری می فرمایند: مطالعه در ایران به حد استانداردهای جهانی نرسیده است.
رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان افزود: مطالعه کتاب، همان فرهنگ است که ما متاسفانه در آن نتوانستیم پیشرفت داشته باشیم. مطالعه وقتی بیشتر باشد قطعا " فرهنگ، توسعه و پیشرفت می کند. باید اعضای انجمن کتابخانه های ما طرح و برنامه داشته باشند. طرحی که باید بتوان عملی کرد و فقط دنبال جلسه و تئوری نباشیم.
رئیس نهضت مطالعه مفید هندیجان تاکید کرد: ما باید بین تمام اقشار جامعه چه کارگر و صیاد و غیره، کتابخوانی و فرهنگ آن را توسعه بدهیم. کتابخانه هندیجان باید در فرصت های تابستان و اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان برای مطالعه مفید و تشویق آنها برنامه های منظم و خوبی داشته باشد.
فرماندار هندیجان بیان داشت: کتابخانه هیچ وقت از مردم و مسئولان جدا نیست هر کاری در شهرستان نیاز به فرهنگ سازی و مطالعه دارد. فرهنگ مطالعه باید تقویت شود و دغدغه های مقام معظم رهبری باید جامعه عمل پوشانده شود.

فرمانداری هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر