کد خبر: 202553 A

معاون دانشجویی واحد جامع شوشتر خبر داد:

مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری جوانان کشور، روز سه شنبه، هجدهم شهریورماه، با حضور مسئولان کشوری و استانی و پیشکسوتان این رشته ورزشی در سالن شماره دو تربیت بدنی دانشگاه برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی وزنه برداری جوانان کشور و انتخابی تیم ملی وزنه برداری، از امروز دوشنبه، هفدهم شهریورماه جاری به مدت پنج روز با حضور وزنه برداران سراسر کشور، در دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شوشتر، معاون دانشجویی واحد جامع شوشتر ضمن اعلام این خبر با اشاره به امکانات بسیار خوب و مناسب دانشگاه آزاد اسلامی شوش‌تر از نظر فضاهای ورزشی خاطرنشان کرد: با تصمیم فدراسیون وزنه برداری کشور، مقرر شد این مسابقات مهم و رسمی کشور در این واحد دانشگاهی برگزار شود.

جمشیدی، هفدهم شهریورماه، را زمان آغاز این مسابقات عنوان کرد و گفت: مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری جوانان کشور روز سه شنبه، هجدهم شهریورماه، و با حضور مسئولان کشوری و استانی و پیشکسوتان این رشته ورزشی در سالن شماره دو تربیت بدنی دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مسابقات به مدت پنج روز برگزار می‌شود و تا بیست و دوم شهریورماه به طول خواهد انجامید.

معاون دانشجویی واحد شوشتر امکانات استاندارد و منحصر به فرد دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر و همچنین مهمان سرای مجهز آنکه با استانداردهای هتل سه ستاره برابری می‌کند را از جمله عوامل انتخاب دانشگاه شوش‌تر جهت برگزاری این دوره از مسابقات عنوان کرد.

شهرستان شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر