کد خبر: 207378 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان:

در این مراسم، برخی از شعرای بسیجی و هنرمندان شهرستان، اشعاری در مدح شهداء و جانبازان و ایثارگری‌های آن‌ها در دوران ۸ ساله جنگ تحمیلی می‌سرایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هندیجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و جانبازان گرانقدر، شب شعری در یادمان شهدای گمنام شهرستان هندیجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، حسین پوردوستعلی افزود: این شب شعر با تلاش انجمن شعر و هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری بسیج هنرمندان سپاه ناحیه هندیجان رأس ساعت ۱۹ سه شنبه اول مهر در محل یادمان شهدای گمنام پارک ۱۸ فروردین برگزار خواهد شد.

پور دوستعلی تأکید کرد: در این مراسم برخی از شعرای بسیجی و هنرمندان شهرستان اشعاری در مدح شهداء و جانبازان و ایثارگری‌های آن‌ها در دوران ۸ ساله جنگ تحمیلی و صبر و بردباری مادران، همسران و فرزندان شهداء در دوران بعد از جنگ را می‌سرایند.

وی اظهار داشت: همچنین در این مراسم برخی از جانبازان و ایثارگران به بیان خاطرات خود و جان فشانی‌های رزمندگان اسلام که در عملیات‌های مختلف حضور داشتند می‌پردازند.

وی عنوان کرد: در این مراسم کلیه هنرمندان شهرستان، خانواده معظم شهداء، جانبازان و بسیجیان ۸ سال دفاع مقدس حضور خواهند داشت.

حسین پوردوستعلی هدف از برگزاری این مراسم را اینگونه بیان کرد: آشنایی نسل سوم و چهارم جوان بعد از انقلاب از ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و استفاده از زبان شعر و نکات ادبی برای به تصویر کشیدن شجاعت و از خود گذشتگی شهداء و جانبازان و ایثارگران و خانواده‌ها آنان و دفاع از خاک میهن اسلامی است.

وی بیان داشت: در پایان به نفرات برگزیده به رسم یادبود هدایایی تعلق خواهد گرفت.

شهرستان هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر