کد خبر: 207389 A

سرپرست دبیر خانه امر به معروف سپاه آغاجاری:

ماهواره را به خانواده نیاوریم تا از عوارض انحر افی آن در امان باشیم.

سرپرست دبیر خانه امر به معروف و نهی از منکر سپاه پاسداران شهرستان آغاجاری گفت: سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع ماهواره در همایش دجالواره شهرستان آقاجری برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، به نقل از سیدعارف مهدی نیا، علی اکبر رائفی پور سخنران کشوری و کارشناس صدا و سیما در بحثفیلم های ماهواره ای گفت: با اشاره به اینکه علم و تکنولوژی روز به روز درحال پیشرفت است و ما باید مردم را با قرآن و اهل بیت(ع) مأنوس کرده و علم و دانش در درون مردم تعمیق نموده تا از تهاجم فرهنگی جلوگیری کنیم.
وی با انتقاد از دانشگاه و حوزه گفت: دروس سکولاریسم غربی را اساتید مسلمان تدریس می کنند و نهج البلاغه در دروس حوزوی وجود ندارد.
رائفی پور افزود: وقتی غده ای در شکم بیمار وجود دارد می توان با مسکن، دردش را از بین برد منتها این مسکن موقتی است و او در حقیقت باید به اتاق عمل رفته تا غده از بدنش خارج شود، ما باید در مسائل اساسی و زیر بنایی فرهنگی علاوه بر راه حل های کوتاه به دنبال راه حل های اساسی و مؤثر باشیم.
این سخنران بیان داشت: انقلاب ما از بدو پیروزی با مشکلات فراوانی دست به گریبان بود از جمله جنگ ۸ ساله، توسعه و سازندگی، توسعه سیاسی و احزاب، توجه به قشر محروم، و حال چند سالی است محوریت کارمان را بر فرهنگ قرار داده ایم.
وی در ادامه تصریح کرد: دشمن با سفسطه و مغلطه قصد دارد در دین اسلام شبه افکنی کند و مردم باید هوشیارانه ایستادگی کند. تعدادی از شبکه های خارجی، مسلمانان را ترغیب به گرویدن به دین مسیح می‌کنند و آیا نمی دانند که دین مسیح حدود ۱۵۰ نسخه کتاب متنوع انجیل دارد و بیشتر آنها ۴ نسخه آن را پذیرفته اند و جالب این است که این ۴ نسخه بعد از زندگانی حضرت عیسی(ع) نوشته شده است و در حقیقت کتاب سیره هستند و حال آنکه دین اسلام یک نسخه الهی(قرآن) دارد که بر رسول مکرم اسلام(ص) نازل شد.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: گوش دادن رابطه حرام، حرام است و ترتیب اثر دادنش نیز حرام است و وی به استناد این جمله از مرجع عالیقدر تشیع ابراز کرد که دین اسلام بدنبال مچ گیری نیست و مسلمانان را به پوشش عیوب دیگران امر می کند.
رائفی پور با ابراز تأسف گفت: خیلی از طلاق های امروز دلیلش خیانت است و قطعاً شبکه های ماهواره ای و بخصوص شبکه جم و فارسی۱ بی تأثیر نبودند.
وی گفت: آنالیز سریال های شبکه فارسی۱ به شرح زیر می باشد:
۱) خیانت به شوهر۱۲%
۲) فرزند نامشروع۱۵%
۳) خیانت به همسر۴%
۴) رفتارهای جنسی زننده۴%
۵) تجاوز جنسی۴%
۶) دوستی با جنس مخالف ۹%
۷) بارداری قبل از ازدواج۱۲%
۸) رابطه جنسی قبل ازدواج۲۲%
۹) سقط جنین۴%
۱۰) رابطه نا مشروع۲%
رائفی در نهایت گفت: چرا ویروس را به درون خانواده خود بیاوریم و خانواده را مجبور به استفاده از ماسک کنیم، ماهواره را به خانواده نیاوریم تا از عوارض انحرافی آن در امان باشیم هر چند اگر تربیت اسلامی شویم بمب اتم هم تکانمان نمی دهد.
وی گیرنده دیجیتال را که حدود۲۲ شبکه متنوع پخش می کند را جانشین مناسبی برای ماهواره معرفی کرد.
شهرستان آغاجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر