کد خبر: 208856 A

معاون فرماندار شادگان:

طرح سرشماری عمومی کشاورزی یکی ازطرح‌های مهم و اساسی برای برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم جهت ده سال آینده است.

مراسم افتتاحیه و آغاز بکار عملیات میدانی سرشماری عمومی کشاورزی سال ۹۳ شادگان با حضور نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار، حمید مطرودی رئیس جهاد کشاورزی و دیگر کارشناسان و مأموران سرشماری عمومی کشاورزی در محل نمازخانه جهاد کشاورزی شادگان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، نعمت الله آلبوغبیش در سخنانی در این مراسم بر ضرورت دقت و سرعت عمل در امر سرشماری و حضور به موقع مأموران درمحل های تعیین شده تأکید کرد و گفت: مأموران سرشماری اطلاعات، اعداد و ارقامی را که ثبت و ضبط می‌کنند حق انتشار آنها را به هیچ احدالناسی ندارند و کاملاً محرمانه خواهند بود.

معاون فرماندار شادگان افزود: طرح سرشماری عمومی کشاورزی یکی ازطرح‌های مهم و اساسی برای برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم جهت ده سال آینده است و لازم است به موقع و با بهترین شکل ممکن اجرا شود.

او گفت: برای اطلاع رسانی عمومی، اقدامات لازم صورت گرفته و علاوه بر تشکیل همایش با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی، از طریق نصب بنر و پوستر و توزیع بروشور و… اطلاع رسانی کافی انجام شده و انشاءالله در مدت مقرر شده، عملیات اجرایی سرشماری در این شهرستان انجام شود..

شهرستان شادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر