کد خبر: 214531 A

رئیس انجمن ادبی بندر امام و ماهشهر:

تغییر پیاپی روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر در سال‌های اخیر، باعثافت فعالیت‌های فرهنگی در این شهرستان شده است.

رئیس انجمن ادبی کار بندر امام و ماهشهر گفت: در سه سال گذشته، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر، ۳ رئیس را به خود دیده که این تغییرات باعثافت فعالیت‌های فرهنگی در این شهرستان شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ماهشهر، ذوالفقار شریعت افزود: جمعیت حدود ۵۰۰ هزار نفری ماهشهر و بندر امام و شهرک‌های اطراف و همچنین وجود قومیت‌های مختلف ساکن در این منطقه با تنوع فرهنگی از یک طرف، و وجود صنایع عظیم صنعتی و تجاری که باعثسرازیر شدن جویندگان کار از سایر استان‌های کشور به این منطقه شده، از طرف دیگر، وضعیت ویژه‌ای را به این منطقه داده است.

وی گفت: حدود یکماه است که «الهی» رئیس سابق این اداره، به سازمان مطبوع خود برگشته و هنوز جانشینی برای وی معرفی نشده است که همین مسأله باعثافت فعالیت‌های فرهنگی و هنری شده است.

شریعت ادامه داد: برای جبران عقب افتادگی‌ها و همچنین برنامه ریزی‌های کوتاه و بلند مدت، نیاز است تا مسوولین مربوطه هرچه سریع‌تر، نسبت به معرفی فردی با تجربه و دارای کارنامهٔ موفق در این حوزه، سکان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر را به دست بگیرد.

این شاعر و پژوهشگر ادبی گفت: پیشنهاد می‌کنم اداره کل ارشاد خوزستان، جهت انتخاب فردی از هر جهت مناسب و آشنا به منطقه، قبل از هر گونه تصمیمی، با فعالین عرصه‌های فرهنگی و هنری شهرستان نیز رایزنی داشته باشد.

ذوالفقار شریعت شهرستان ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر