کد خبر: 214900 A

درهفته پست برگزار شد؛

ادارات پست شهرستانهای حمیدیه، شادگان، شوش، شوش‌تر، سوسنگرد، باغملک، رامهرمز و مسجد سلیمان با ارسال گزارشات خود، دارای عملکرد مطلوبتری بوده‌اند.

ادارات پست شهرستانهای استان خوزستان در هفته پست برنامه‌های متنوعی را در راستای گرامیداشت این هفته و روز جهانی پست اجرا کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، ادارات پست شهرستانهای خوزستان با هدف برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم گرامیداشت هفته پست و همچنین معرفی خدمات و توانمندیهای پست در سطح جامعه، اقدام به برگزاری مراسمی چون دیدار با مقامات شهرستان از جمله فرمانداران و امام جمعه شهرستان‌ها، مصاحبه‌های تلویزیونی و مطبوعاتی، غبار روبی از مزار شهدا و دیدار با خانواده همکاران متوفی پست، حضور کارکنان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه و سخنرانی رییس اداره در این روز، برگزاری نمایشگاه تمبر، آموزش نحوه استفاده از خدمات پستی به دانش آموزان مدارس و بازدید آنان از مراحل عملیات پستی، رژه ناوگان پستی و برگزاری مراسم ویژه روزجهانی پست کردند.

در بین این ادارات، ادارات پست شهرستانهای حمیدیه، شادگان، شوش، شوش‌تر، سوسنگرد، باغملک، رامهرمز و مسجد سلیمان با ارسال گزارشات خود دارای عملکرد مطلوبتری بوده‌اند.

اداره کل پست خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر