کد خبر: 241802 A

شهردار کلانشهر اهواز خبر داد:

شهردار کلانشهر اهواز زمان افتتاح نخستین پارک بانوان این شهر را طی ۲۰ روز آینده اعلام کرد.

در بازدید امروز شهردار اهواز از پروژه پل سوم و پارک بانوان، زمان افتتاح نخستین پارک بانوان اهواز اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید خلف موسوی از روند خوب اجرای پروژه اظهار رضایت کرد و افزود: پروژه پارک بانوان اهواز به سرعت و طبق زمانبندی در حال پیشروی است.

وی در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار کرد: این پروژه که در حال تکمیل است و دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد، شامل یک مجموعه فرهنگی و ورزشی گسترده‌ای برای بانوان اهوازی است.

شهردار اهواز افزود: پارک بانوان اهواز با مساحت حدود ۵ هکتار واقع در کوی گلستان جنب شهرداری منطقه چهار اهواز، شامل زمین‌های ورزشی فوتبال، بسکتبال، والیبال، پیست دوچرخه‌سواری و سالن‌های ورزشی سرپوشیده است.

موسوی با بیان اینکه اعتبار ساخت و تکمیل پروژه پارک بانوان اهواز حدود ۴۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری اهواز است، گفت: خاکریزی و درختکاری، احداثآبنما‌ها، احداثسرویس‌های بهداشتی، ‌نور‌پردازی و سایر موارد لازم در این پارک انجام شده است.

شهردار اهواز، بهره برداری از پارک بانوان اهواز را با کاربری استفاده بانوان مطرح کرد و افزود: استتار و پوشش این پارک برای آسایش بانوان اهوازی به صورت کامل وجود دارد و با دیوارکشی و استقرار نیروهای شهرداری این امنیت برقرار است.

وی ادامه داد: تالار ولیعصر در این پارک نیز تعمیر و برای استفاده شهروندان آماده شده است.

گفتنی است پروژه احداثپارک بانوان اهواز از شهریورماه سال گذشته آغاز شده و با تلاش شهرداری اهواز اکنون برای استفاده شهروندان آماده بهره‌برداری است؛ این پارک نخستین پارک بانوان در اهواز است که شهردار اهواز نوید افتتاح آن را حدود ۲۰ روز آینده اعلام کرد.

شهرداری اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر