کد خبر: 244067 A

مدیرکل امور روستایی و شورا‌های استانداری خبر داد:

بعضی از تعاونی‌ها به علت انجام حجم کار بسیار زیاد توانستند موفقیت‌های زیادی در این راستا بدست بیاورند.

مدیرکل امور روستایی و شورا‌های استانداری خوزستان بعدازظهر امروز گفت: ۵۰ تعاونی دهیاران در استان خوزستان تشکیل شده است و تقریبا فقط ۷ تا ۸ تعاونی دیگر در استان مورد نیاز است که آن‌ها انشاالله بزودی انجام می‌­شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، جاسم مجیدی پور عمده فعالیت این تعاونی‌ها را انجام کارهای عمران اعلام کرد و گفت: در اساس نامه این تعاونی‌ها فعالیت‌های دیگری نیز وجود دارد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان تاکید کرد: بعضی از تعاونی‌ها به علت انجام حجم کار بسیار زیاد توانستند موفقیت‌های زیادی در این راستا بدست بیاورند.

مجیدی‌پور تصریح کرد: تمام خدماتی که تعاونی‌ها انجام می‌دهند بسیار با کیفیت و ارزن‌تر از بخشهای دیگر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به توزیع اعتبارات روستایی اشاره کرد و گفت: در نیمه اول امسال، ۳۵ میلیارد تومان اعتبار توزیع شده است و مرحله بعدی توزیع اعتبارات روستایی نیز که بیش از ۴۰ میلیارد تومان است در آخر دی ماه توزیع می‌­شود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان گفت: بعد از تاسیس دهیاری‌ها و اعطای اعتبارات ارزش افزوده، روستا‌ها دچار تحول بسیار خوبی شدند. دهیاران مسول پیگیری انجام کارهای عمرانی در روستا‌ها شدند و این عامل به رونق روستا‌ها کمک زیادی کرد.

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر