کد خبر: 332467 A

از حوزه انتخابیه آبادان؛

معاون استانداری خوزستان در دولت اصلاحات و یکی از چهره‌های شاخص و با سابقه اصلاحات آبادان و خوزستان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، غلامرضا فیروزی معاون مقتدایی در استانداری خوزستان در دولت اصلاحات و رئیس ستاد  و همکار دکتر مقتدایی در دوره چهارم و پنجم مجلس که یکی از چهره های شاخص و با سابقه اصلاحات آبادان و خوزستان به شمار می رود، برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

که همراه گروه زیادی از جوانان تحصیلکرده و افراد با سابقه، جهت ثبت نام آمده بود  هدف اصلی خود از شرکت در انتخابات را درخواست های طیف های مختلف مردم بویژه جوانان اعلام کرد و افزود: برنامه های راهبردی و تدوین شده‌ایی را در جلسات مختلف با گروه مشاور خود که متشکل از کارشناسان حوزه های مختلف است تدوین کرده ام که در زمان مناسب با مردم در میان خواهیم گذاشت.

وی تاکید کرد: هدف اصلی این برنامه بحث اشتغال در آبادان و استفاده از فرصت‌های اقتصادی شرایط پسا تحریم به نفع آبادان و اشتغال جوانان بومی است.

وی در انتها اعلام کرد که خدای متعال را میان خود و مردم آبادان شاهد می‌گیرم که نتیجه هرچه که باشد از حریم صداقت خارج نشوم که خداوند بر احوال ما از همه کس آگاه تر است .گمان من این است که امروز آبادان و اروند کنار و جزیره مینو، جوانان فرهیخته و پرسشگری دارند که به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد کسی با انجام موارد غیر اخلاقی و غیر قانونی بر کرسی وکالت آنها بنشیند.‌ خداوند حافظ آبادان و مردم آبادان باشد.

انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر